Odpowiedz na pytania dotyczące Twoich potrzeb i wymagań.

Dane nieruchomości
Wpisz
Wpisz
Właściciele

Podaj numer PESEL, aby mieć pewność, że w kalkulacji będzie uwzględniona Twoja historia ubezpieczenia i zniżki.

Ubezpieczenie domu lub mieszkania

Użyj kalkulatora, aby wygodnie ubezpieczyć mieszkanie. Jeśli zależy Ci na ubezpieczeniu domu – także możesz skorzystać z naszego kalkulatora. W kilka chwil poznasz wysokość składki i kupisz polisę online. Warto mieć ubezpieczenie dopasowane do indywidualnych potrzeb zarówno jeśli osobiście użytkujesz należące do Ciebie mieszkanie lub dom, jak również w sytuacji, gdy wynajmujesz swoje mieszkanie lub dom lokatorom. Pamiętaj, aby podawać precyzyjne i zgodne z prawdą informacje - każda z nich może mieć wpływ na wysokość składki ubezpieczenia mieszkania czy też ubezpieczenia domu. Po uzupełnieniu formularza kalkulator przedstawi Ci kilka ofert do wyboru. Wybrane ubezpieczenie możesz od razu kupić online.

Przed czym chroni ubezpieczenie mieszkania?

Ubezpieczenie mieszkania obejmuje ochronę od zdarzeń losowych, takich jak na przykład powódź, pożar, wybuch, zalanie, osuwanie się ziemi, przepięcie, silny wiatr, trzęsienie ziemi, uderzenie pioruna, Polisa chroni także od kradzieży z włamaniem lub rabunku.. W zakresie podstawowym polisa ubezpieczenia mieszkania obejmuje: mury mieszkania (stropy, ściany), a także stałe elementy, tj. przymocowane na stałe instalacje, elementy wykończenia (np. okna, drzwi, podłoga) urządzenia techniczne (np. piec czy klimatyzator) czy też elementy zewnętrzne takie jak antena satelitarna lub rolety zewnętrzne. Ochroną objęte są także pomieszczenia przynależne do mieszkania takie jak piwnica, komórka lokatorska lub strych.

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania?

Cena ubezpieczenia mieszkania jest uzależniona od kilku czynników. Jakich? Między innymi od tego, na którym piętrze się znajduje, jaką ma powierzchnię, jakie zabezpieczenia posiada. Wysokość składki za ubezpieczenie mieszkania możesz sprawdzić w naszym kalkulatorze ubezpieczenia mieszkania. Zrobisz to online - wygodnie i szybko.

Ile kosztuje ubezpieczenie domu?

Cena ubezpieczenia domu zależy między innymi od takich czynników jak: powierzchnia, rok budowy, zastosowane zabezpieczenia, palna konstrukcja ścian lub palne pokrycie dachu. Kwotę składki za ubezpieczenie domu poznasz, gdy podasz wymagane informacje w naszym kalkulatorze. Zrobisz to online - wygodnie i szybko.

W jaki sposób zapłacę za ubezpieczenie mieszkania?

Kupując ubezpieczenie mieszkania w kalkulatorze możesz wybrać płatność za pomocą karty płatniczej, szybkiego przelewu lub BLIKa.

W jaki sposób otrzymam polisę ubezpieczenia mieszkania kupioną online?

Polisa ubezpieczenia mieszkania trafi na Twój adres e-mail. Numer polisy otrzymasz także w wiadomości sms.

Twoje dane są chronione
Połączenie jest szyfrowane
Zobacz jak jeszcze dbamy o bezpieczeństwo