Odpowiedz na pytania dotyczące Twoich potrzeb i wymagań.

Edukacja

Kalkulator ubezpieczenia NNW szkolnego

Twoje dziecko uczęszcza do żłobka lub przedszkola? Jesteś rodzicem ucznia szkoły podstawowej, technikum lub liceum? Szukasz ochrony dla swojego dziecka, które studiuje dziennie na wyższej uczelni? W każdym z tych przypadków możesz skorzystać z kalkulatora NNW szkolnego. Użyj go, a błyskawicznie zobaczysz kilka ofert do wyboru, poznasz wysokość składki a następnie kupisz online ubezpieczenie szkolne dla swojego dziecka.

Czy ubezpieczenie NNW szkolne będzie dopasowane do potrzeb Twojego dziecka?

W kalkulatorze możesz kupić online ubezpieczenie „Warta Twoje NNW – pakiet dla Ucznia”, które zapewnia wsparcie finansowe w razie nieszczęśliwego wypadku. Ochrona obejmuje m.in. złamania, zwichnięcia, ukąszenia i inne urazy niepowodujące stałego uszczerbku na zdrowiu. To alternatywa dla grupowego ubezpieczenia szkolnego zawieranego przez placówki oświatowe. Przewagą zakupu w kalkulatorze ubezpieczenia NNW szkolnego jest możliwość wybrania polisy według indywidualnych potrzeb – o zakresie decydujesz Ty, a nie placówka. W podstawowym zakresie znajduje się również użyteczny pakiet usług assistance, m.in.: wizyta lekarza, pielęgniarki, organizacja i pokrycie kosztów korepetycji czy dostawa sprzętu rehabilitacyjnego.

Komu polecamy ubezpieczenie szkolne?

Zakup ubezpieczenia w kalkulatorze ubezpieczenia NNW szkolnego polecamy wszystkim, którzy oczekują dobrej ochrony i praktycznych rozwiązań dla swoich dzieci (uczęszczających do żłobka, przedszkolaków, młodzieży szkolnej i studentów do 26 roku życia) oraz cenią sobie możliwość elastycznego wyboru przez rodzica sumy ubezpieczenia szkolnego (nawet do 50 000 zł na każde dziecko) i wygodę ubezpieczenia wszystkich dzieci uczęszczających do tego samego rodzaju placówki na jednej polisie.

Czy ubezpieczenie NNW szkolne zapewnia świadczenia związane z zachorowaniem na COVID - 19?

Tak, w przypadku zachorowania na COVID-19 wypłacane jest świadczenie za pobyt dziecka w szpitalu w wyniku choroby.

Czy ubezpieczenie szkolne NNW chroni tylko w szkole?

Ochrona jest zapewniona przez 12 miesięcy, 24/7, w Polsce i na świecie, w każdym miejscu: w szkole, w domu, na placu zabaw, na zajęciach pozalekcyjnych, na treningach sportowych. Pakiet dla Ucznia, zakupiony za pośrednictwem kalkulatora ubezpieczenia NNW szkolnego, obejmuje zdarzenia, które zaistnieją w ciągu roku szkolnego, ale również podczas letnich wakacji czy zimowych ferii, w trakcie kolonii, obozów sportowych, kursów językowych a także prywatnych wyjazdów rodzinnych.

O czym należy pamiętać kupując ubezpieczenie szkolne?

Wybierając ubezpieczenie dla dziecka warto pamiętać że „Warta Twoje NNW – pakiet dla Ucznia” jest dostępne dla osób do 26 lat, które pobierają naukę. Ochrona nie obejmuje studentów studiów zaocznych i wieczorowych.

Jak zapłacę za ubezpieczenie szkolne w Warcie?

Kupując ubezpieczenie w naszym kalkulatorze ubezpieczenia NNW szkolnego możesz wybrać płatność za pomocą karty płatniczej, szybkiego przelewu lub BLIKa.

W jaki sposób otrzymam polisę ubezpieczenia szkolnego?

Polisa będzie wysłana na Twój adres e-mail. Numer polisy prześlemy też w wiadomości sms.

Co jeśli placówka szkolna zaproponuje mi podobne ubezpieczenie dla mojego dziecka?

Wystarczy, że przekażesz odpowiedniej osobie w szkole informację, że posiadasz już ochronę w zakresie NNW dla swojego dziecka i podasz numer polisy. Placówki szkolne mają obowiązek honorować ubezpieczenia zawierane indywidualnie przez rodziców na rzecz dzieci.

Twoje dane są chronione
Połączenie jest szyfrowane
Zobacz jak jeszcze dbamy o bezpieczeństwo