Jak szybko dostać zaświadczenie o przebiegu ubezpieczenia?

Dokument wystawiany jest w języku polskim i angielskim. Podając numer rejestracyjny jednego ze swoich pojazdów otrzymasz zaświadczenie dla wszystkich Twoich ubezpieczeń komunikacyjnych z ostatnich 10 lat.
 
Jeżeli potrzebujesz zaświadczenie dotyczące ubezpieczeń indywidualnych komunikacyjnych wypełnij poniższy formularz. 
Zaświadczenie dla firmy lub dotyczące innych ubezpieczeń niż komunikacyjne możesz otrzymać pisząc do nas: zaswiadczenia@warta.pl.
Wniosek o zaświadczenie o przebiegu ubezpieczenia
Po wypełnieniu formularza otrzymasz SMS informujący o realizacji wniosku oraz zaświadczenie na wskazany adres e-mail.
Niepoprawny PESEL
To pole jest wymagane.
Niepoprawny adres e-mail
To pole jest wymagane.
Niepoprawny numer rejestracyjny
To pole jest wymagane.
Niepoprawny numer telefonu. Numer musi być z Polski.
To pole jest wymagane.

pola zaznaczone * są obowiązkowe

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji "WARTA" S.A. z siedzibą w Warszawie (00-805) przy ul. Chmielnej 85/87 (dalej WARTA) informuje, iż jest administratorem danych w zakresie kierowanego do niej wniosku. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przygotowania i wysyłki zaświadczenia o przebiegu ubezpieczenia, zgodnie z wnioskiem, przez czas konieczny do realizacji obsługi wniosku, a potem do celów archiwalnych przez okres przedawnienia roszczeń, na podstawie uzasadnionego interesu administratora danych. Uzasadnionym interesem jest realizacja wniosku a także obrona przed roszczeniami. Przysługuje Pani/Panu prawo do: a) żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia (o ile nie zakłóca to realizacji umowy lub obowiązków Warty wynikających z przepisów prawa), ograniczenia przetwarzania b) wniesienia sprzeciwu z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Wartę oraz c) wniesienia skargi do Organu Nadzoru (jest nim Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Kontakt z inspektorem danych osobowych jest możliwy drogą elektroniczną, poprzez: IOD@warta.pl lub drogą pisemną pod adresem siedziby Warty podanym powyżej. Dane inspektora dostępne są w zakładce Kontakt.

Wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na kontakt drogą elektroniczną. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem tel. 801308308 lub z agentem Warty.

captcha
Przepisz kod z obrazka

Kalkulator OC/AC

Już teraz oblicz składkę w minutę

Oblicz

Zgłoś szkodę on-line

Zgłoś szkodę majątkową lub życiową poprzez formularz internetowy

Zgłoś szkodę

Znajdź agenta

Wyszukaj Agenta Warty w Twojej bliskiej okolicy

Szukaj