Funds Funds

Warto wiedzieć

Masz pytanie na które nie znalazłeś odpowiedzi? Zapraszamy do zapoznania się z najczęstszymi zapytaniami naszych Klientów. Znajdź dokładnie to, czego szukasz.

Jak uzyskać zwrot składki z umów ubezpieczenia zawartych w Warcie?

Jeśli umowa ubezpieczenia domu, mieszkania, gospodarstwa rolnego, ubezpieczenia turystycznego , osobowego czy ubezpieczenia majątku firmy zostanie rozwiązana,   możesz otrzymać  zwrot składki za niewykorzystany okres ochrony. 
 
Jak to zrobić?
Skorzystaj z formularza dostępnego na naszej stronie  - w zakładce KONTAKT – NAPISZ DO NAS- WYPOWIEDZENIEOC/ZAŚWIADCZENIE  wybierając formularz: POWIADOMIENIE O SPRZEDAŻY POJAZDU*/ZWROT SKŁADKI
 
*przedmiotu ubezpieczenia/domu/mieszkania 
 
Wypełnij formularz  i  dołącz skany lub zrób wyraźną fotografię dokumentów:
 
 potwierdzenia sprzedaży nieruchomości,
 wcześniejszego powrotu z wakacji, 
 zawieszenia lub zaprzestania prowadzenia działalności gospodarczej 
 odstąpienia od umowy zgodnie z warunkami określonymi w umowie  ubezpieczenia 
 
Możesz także dokumenty wysłać na adres:zwroty@warta.pl  lub zostawić u  najbliższego agenta ubezpieczeniowego (Znajdź agenta).
Zwrot powinieneś dostać w ciągu 14 dni od otrzymania Twojej dyspozycji  przez Wartę  – pamiętaj, że droga elektroniczna będzie najszybsza.
 
Pamiętaj! Zwrot na konto bankowe jest szybszy i pewniejszy niż przekaz pocztowy. Dlatego koniecznie podaj jego numer w dyspozycji  zwrotu składki  którą  wypełnij czytelnie, najlepiej drukowanymi literami