Elastyczność pakietu WARTA EKSTRABIZNES PLUS

W WARCIE płacisz tylko za ochronę, której potrzebujesz. Nie wymagamy od Ciebie wykupienia określonych ubezpieczeń. A jest z czego wybierać, bo nasz pakiet WARTA EKSTRABIZNES PLUS daje możliwość wyboru spośród 4 rodzajów ubezpieczenia mienia, ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków oraz ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dostępnego w dwóch wariantach. Ubezpieczenie można dodatkowo rozszerzyć poprzez włączenie 20 klauzul w przypadku ubezpieczenia mienia oraz 17 klauzul w przypadku ubezpieczenia OC.

 

Dla kogo?

 

Pakiet dostosowany jest do oczekiwań najbardziej wymagających Klientów na rynku, ale także i dla tych, którym zależy na ochronie tylko jednego wybranego ryzyka.   

 

Dlaczego warto?

 

Dzięki włączeniu w zakres ubezpieczenia szeregu  ryzyk, które do tej pory były zarezerwowane dla dużych ubezpieczeń korporacyjnych ubezpieczenie WARTA EKSTRABIZNES PLUS  stało się najszerszym zakresowo pakietem ubezpieczeń dla małych i średnich przedsiębiorstw. A Ty masz możliwość wyboru pakietu ubezpieczeń, które w pełni ochronią Cię przed niespodziankami jakie stawia przed Tobą prowadzenie biznesu.