Logo

Kalkulator OC i AC

Sprawdź cenę ubezpieczenia OC / AC

Numer rejestracyjny
Data urodzenia właściciela

Kalkulator OC i AC

Użyj kalkulatora OC i AC, aby wygodnie ubezpieczyć online samochód. Przygotuj dowód rejestracyjny - łatwiej będzie Ci sprawdzić dane pojazdu. Pamiętaj, aby podawać dokładne i prawdziwe informacje - każda z nich może mieć wpływ na wysokość składki ubezpieczenia OC i AC. Wybrane ubezpieczenie możesz od razu kupić online.

Jak obliczyć cenę ubezpieczenia OC? To bardzo proste! Do kalkulatora wprowadzasz numer rejestracyjny pojazdu i datę urodzenia. W dalszych krokach podasz informacje o właścicielu i kierowcach niezbędne do obliczenia składki ubezpieczenia. W oparciu o podane przez Ciebie dane oraz informacje o Twoim pojeździe zgromadzone w Centralnej Bazie Pojazdów (CEP) kalkulator ubezpieczenia oblicza składkę OC i po chwili otrzymujesz oferty. W kalkulatorze ubezpieczeń dostępne są różne warianty OC i AC. Dzięki temu możesz dobrać ubezpieczenie najlepiej dopasowane do swoich potrzeb. Jakie dane trzeba podać w kalkulatorze OC i AC Warty? Takie same jak w trakcie zakupu ubezpieczenia u Agenta. Większość wymaganych danych znajdziesz w dowodzie rejestracyjnym samochodu. Potrzebne będą informacje o właścicielu pojazdu, dane ewentualnych współwłaścicieli, ale też informacje o innych kierowcach, którzy mogą korzystać z auta. Po uzupełnieniu formularza kalkulator OC i AC generuje kilka ofert ubezpieczenia do wyboru.

Często zadawane pytania

Przed czym chroni ubezpieczenie OC?

Ubezpieczenie OC zapewnia Ci ochronę przed odpowiedzialnością za szkody wyrządzone innym osobom. Ubezpieczenie OC zapewnia ochronę przez finansowymi skutkami szkody wyrządzonej samochodem. Osoby poszkodowane w wypadku otrzymają odszkodowanie od ubezpieczyciela zamiast domagać się zadośćuczynienia od Ciebie.

Kiedy chroni mnie ubezpieczenie OC a kiedy ubezpieczenie AC?

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe. Musisz mieć OC nawet, jeśli Twój samochód cały rok stoi w garażu, albo od miesięcy go nie używasz bo jest niesprawny i czekasz na części. Za brak OC grożą kary finansowe. Im dłużej samochód pozostaje bez ochrony, tym wyższa opłata grozi za brak OC. Autocasco, czyli ubezpieczenie AC jest dobrowolne. Za brak AC nie ma kar. Warto jednak zdecydować się na jego zakup. Dlaczego? AC chroni przed finansowymi skutkami kradzieży pojazdu, lub na przykład: wandalizmu, uszkodzenia z twojej winy albo przez nieznanego sprawcę.

Dla jakich samochodów sprawdzę ceny ubezpieczenia OC i AC w kalkulatorze?

Obecnie umożliwiamy obliczenie składki OC i AC dla samochodów osobowych i samochodów ciężarowych. Za pomocą kalkulatora poznasz cenę ubezpieczenia pojazdu kupionego w kraju jak też sprowadzonego z zagranicy.

Jak można zapłacić składkę OC za ubezpieczenie?

Możliwości płatności za ubezpieczenie OC i AC jest kilka. Możesz zdecydować się na płatność za pomocą karty płatniczej, szybkiego przelewu lub BLIKa.

W jaki sposób otrzymam polisę zakupioną online?

Po wyborze ubezpieczenia OC i udanej płatności polisa trafi na Twoją skrzynkę e-mail. Numer polisy otrzymasz także w wiadomości sms.

Twoje dane są chronione
Połączenie jest szyfrowane
Zobacz jak jeszcze dbamy o bezpieczeństwo