Pomoc na drodze w razie awarii i wypadku

W pakiecie Assistance Złoty dodawanym do AC Komfort bez dodatkowych opłat pomoc po wypadku, w razie awarii albo np. przedziurawienia opony lub braku paliwa uzyskasz tyllko w sytuacjach, które zdarzą się 25 km od Twojego domu. Za dodatkowe 94 zł. możesz wykupić  wariant Złoty+ bez tego limitu oraz prawo do pojazdu zastępczego na 5 dni, jeśli auta nie można naprawić na miejscu.

 

Dla kogo?

 

Dla wszystkich, którzy nie mają ochoty szarpać się w deszczu z lewarkiem od podnośnika i zabłoconym kołem czy czekać, aż życzliwy szwagier-mechanik przyjedzie na pomoc. 

 

Dlaczego warto?

 

Wystarczy jeden telefon do naszego Centrum Alarmowego, a wyślemy na miejsce awarii pomoc drogową lub holownik. Jeśli to możliwe - usuniemy usterkę na miejscu. Gdy nie będzie to możliwe, auto zostanie ściągnięte do warsztatu. Wówczas udostępnimy Ci auto zastępcze na okres naprawy (jednak nie dłużej niż na 5 dni).

Jeśli dopłacisz tylko 94 zł. za szerszy wariant assistance, samochód zastępczy w razie wypadku będzie przysługiwał ci nawet na 10 dni. Dodatkowo w razie awarii będziesz mógł wynająć auto na okres naprawy (nie dłużej niż na kolejne 5 dni).