Pełne odszkodowanie bez potrąceń

Nasze polisy AC gwarantują wypłatę nawet za najmniejsze uszkodzenia. Jeśli Twoim autem mają kierować doświadczeni kierowcy, w standardowej umowie nie stosujemy żadnych potrąceń kwoty odszkodowania z tytułu tzw. udziału własnego.

 

Dla kogo?

 

Dla każdego, kto chce mieć pokryte z ubezpieczenia każde, nawet najmniejsze uszkodzenie, a przy większych szkodach nie chce pokrywać 10 czy 20 proc. kosztów naprawy samochodu.

 

Dlaczego warto?

 

WARTA nie stosuje w umowach AC tzw. franszyzy integralnej. Oznacza to, że pokrywamy koszty naprawy każdego, nawet najmniejszego uszkodzenia, np. urwanego lusterka czy zarysowanego zderzaka. Brak zapisu o franszyzie pozwali Ci uniknąć sporów z ubezpieczycielem co do wartości uszkodzeń. Gdy franszyza wynosi np. 500 zł, to jeśli koszty naprawy nie przekroczą tej kwoty, ubezpieczyciel nie zapłaci za naprawę. Stracisz czas na zgłoszenie szkody i spotkanie z rzeczoznawcą, żeby na koniec dowiedzieć się, że koszty naprawy to 450 zł i wypłaty nie będzie.

W WARCIE płacimy za każde, nawet najmniejsze uszkodzenie.

 

Dodatkowo jeśli Twoim samochodem kierują tylko doświadczeni kierowcy, WARTA nie stosuje w standardowych umowach żadnych udziałów własnych, czyli potrąceń z odszkodowania, które posiadacz polisy musi pokryć z własnej kieszeni. Oznacza to, że kiedy wyliczone odszkodowanie ma wynieść np. 10 tys. zł to właśnie tyle dostaniesz, a nie odejmiemy od tej kwoty 10 czy 20 proc. tzw. udziału własnego. Pamiętaj jednak, że w AC Standard przy szkodach spowodowanych przez młodych kierowców stosujemy 10 proc. udział własny. Jednak, gdy nie jesteś pewny czy Twoim pojazdem będą kierować młodzi, niedoświadczeni kierowcy, możesz wykupić udział własny i wtedy odszkodowanie będzie wypłacone bez potrąceń.