Logo

Kalkulator OC i AC

Poznaj cenę ubezpieczenia samochodu

Skorzystaj z kalkulatora OC i AC

Numer rejestracyjny
Twoja data urodzenia
Połączenie jest szyfrowane
Twoje dane są chronione
  • OC/AC z Assistance już od 764 zł
  • Oblicz składkę w 1 minutę
Naszej oferty nie znajdziesz w porównywarkach
Nie dzwonimy, jeśli tego nie chcesz
Do poznania oferty nie wymagamy podania numeru telefonu ani innych danych kontaktowych. Nie zadzwonimy do Ciebie z innymi ofertami.
Podajesz tylko niezbędne dane
Twoje dane są użyte wyłącznie do obliczenia składki za ubezpieczenie samochodu. Nie udostępniamy ich nikomu innemu, ani nie wykorzystujemy do innych celów.
Oferta przygotowana specjalnie dla Ciebie
Nasz kalkulator ubezpieczenia samochodu bierze pod uwagę informacje o pojeździe i historię Twojego ubezpieczenia, aby wysokość składki i zakres oferty przygotować zgodnie z Twoimi potrzebami.

Często zadawane pytania

Jak obliczyć cenę ubezpieczenia OC?

 

To bardzo proste! Do kalkulatora OC wprowadzasz numer rejestracyjny i datę urodzenia-właściciela pojazdu/użytkownika. W dalszych krokach należy podać pozostałe informacje o właścicielu i kierowcach niezbędne do obliczenia składki ubezpieczenia samochodu. Na podstawie podanych przez Ciebie danych i zaznaczonych parametrów, a także w oparciu o informacje o Twoim pojeździe zgromadzone w Centralnej Ewidencji Pojazdów (CEP) kalkulator ubezpieczenia OC oblicza składkę i po chwili otrzymujesz ofertę. W zależności od Twoich potrzeb i ubezpieczanego pojazdu, możesz uzupełnić obowiązkowe OC o dodatkowe, dobrowolne produkty ubezpieczeniowe, takie jak AC (Autocasco), Assistance lub NNW. Gdzie szukać pomocy w przypadku problemów lub wątpliwości dotyczących obliczenia składki w kalkulatorze OC i AC? Jeśli w trakcie obliczania składki ubezpieczenia masz jakiekolwiek wątpliwości, nie wiesz co wpisać lub jakie pole zaznaczyć w naszym kalkulatorze OC i AC, możesz skontaktować się z nami przez telefon: 501 276 275 (koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora). Ponadto w naszym kalkulatorze OC i AC masz możliwość zamówienia rozmowy z doradcą. Jeśli potrzebujesz pomocy, nie wahaj się i podaj swój numer telefonu. Nie udostępnimy podanego telefonu nikomu innemu ani nie zadzwonimy do Ciebie z innymi ofertami. Zachęcamy do kontaktu. Nasi doradcy kontaktują się w sprawie ubezpieczenia pojazdu w dni robocze, w godzinach 9:00-20:00. W przypadku gdy wolisz wysłać pytania o działanie kalkulatora OC i AC masz do dyspozycji formularz kontaktowy na warta.pl

Kalkulator OC i AC

Użyj kalkulatora OC i AC, aby wygodnie ubezpieczyć swój samochód online. Przygotuj dowód rejestracyjny - łatwiej będzie Ci sprawdzić dane pojazdu. Pamiętaj, aby podawać dokładne i prawdziwe informacje - każda z nich może mieć wpływ na wysokość składki ubezpieczenia OC i AC.

Do obliczenia składki ubezpieczenia potrzebne będą także informacje o właścicielu pojazdu, dane ewentualnych współwłaścicieli, ale też informacje o innych kierowcach, którzy mogą korzystać z auta. Po uzupełnieniu formularza kalkulator OC i AC generuje kilka ofert ubezpieczenia do wyboru. Wybrane ubezpieczenie możesz od razu kupić online.

Twoje dane są chronione
Połączenie jest szyfrowane
Zobacz jak jeszcze dbamy o bezpieczeństwo