Ubezpieczenie samochodu

Sprawdź cenę i ubezpiecz się online

Ładowanie...
PLs
To pole jest wymagane. Uzupełnij je.
Minimalna liczba znaków to 4.
Numer rejestracyjny jest błędny. Sprawdź numer rejestracyjny w dowodzie rejestracyjnym (pkt. A).
To pole jest wymagane. Uzupełnij je.
Już od 375 zł
za ubezpieczenie OC rocznie *
Połączenie jest szyfrowane
Twoje dane są bezpieczne
Dziewczyna z ubezpieczeniem samochodu z Warty oparta o srebrny pojazd patrzy w dal

Podstawowe ubezpieczenie samochodu

Dodatkowe ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenia innych pojazdów

Jak kupić ubezpieczenie

Przekonaj się, że zakup ubezpieczenia jest bardzo prosty i wygodny. 

1

Znajdź odpowiednie ubezpieczenie

Chcesz kupić obowiązkowe ubezpieczenie OC? Potrzebujesz kompleksowego ubezpieczenia samochodu na wypadek uszkodzenia, zniszczenia lub kradzieży? O wszystkim pomyśleliśmy. Wyszukaj ubezpieczenie samochodu które Cię interesuje i przeczytaj, co otrzymasz.

2

Przejdź do kalkulatora składki lub umów rozmowę z Agentem

Ubezpieczenie samochodu wykorzystywanego do celów prywatnych możesz kupić online lub u Agenta. W  pozostałych przypadkach ofertę otrzymasz od Agenta.

3

Wybierz opcję dla siebie

Porównaj zaproponowane warianty ubezpieczenia i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

4

Wybierz dogodną formę płatności

Masz do wyboru płatność za pomocą karty, przelewu lub BLIKA.

5

Odbierz e-mail z polisą

Dokumenty prześlemy Ci na e-mail, a numer polisy SMS-em, żeby zawsze był pod ręką.

Zakup ubezpieczenia online jest bezpieczny i pewny

Najczęściej zadawane pytania o ubezpieczenie samochodu

Czy mogę opłacić polisę OC/AC w ratach?

Tak, w Warcie istnieje możliwość opłacenia składki za ubezpieczenie komunikacyjne w dwóch lub w czterech ratach. Jeżeli polisę zawierałeś u Agenta, ustalicie harmonogram płatności i preferowaną formę płatności. W przypadku polisy komunikacyjnej zakupionej online i wyboru opcji płatności ratalnych, raty powinieneś przelewać na podany na polisie nr konta bankowego wpisując w tytule przelewu nr polisy OC/AC.

Od kiedy obowiązuje ochrona?

Najczęściej odpowiedzialność Warty rozpoczyna się następnego dnia po zawarciu umowy (lub późniejszym), nie wcześniej jednak niż po zapłaceniu składki lub pierwszej raty. Warta może też przyjąć odpowiedzialność z chwilą zawarcia umowy ubezpieczenia. Szczegółów dowiesz się u Agentów Warty.

Jak mogę zapłacić składkę za ubezpieczenie i do kiedy muszę uiścić tę opłatę?

W Warcie oferujemy Ci dogodne formy płatności, które łatwo dopasujesz do swoich potrzeb. W przypadku polisy OC/AC zawartej za pośrednictwem jednego z naszych Agentów wspólnie ustalicie preferowaną formę płatności. Jeśli zaś chcesz dokonać zakupu za pomocą naszego kalkulatora OC/AC  składkę możesz opłacić online. Do wyboru masz płatność za pomocą karty płatniczej, szybkiego przelewu lub BLIKa. Jeśli nie zrealizujesz płatności w ciągu 15 min, dostaniesz maila potwierdzającego anulowanie płatności z linkiem, dzięki któremu możesz opłacić składkę do końca dnia bieżącego. Jeżeli wolisz rozłożyć składkę na raty, pierwszą ratę opłacasz online, a kolejne raty przelewem na wskazane w Twojej polisie konto.

Jak kupić ubezpieczenie komunikacyjne?

Ubezpieczenie samochodu możesz kupić korzystając z naszego kalkulatora OC/AC . Przed obliczeniem składki warto przygotować dowód rejestracyjny pojazdu. W dowodzie znajdziesz informacje niezbędne do obliczenia składki i zakupu polisy OC lub OC i AC.

W kalkulatorze OC/AC możesz wybrać porównać ofertę i składki marek: Warta i HDI. Możesz skonfigurować pakiet – dobrać ubezpieczenie AC i/lub inne opcje dodatkowe. Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe w każdym z pakietów.

Na każdym etapie procesu możesz skontaktować się z Agentem i zostawić nam informację o tym, że jesteś zainteresowany zakupem ubezpieczenia – w ciągu 2 dni roboczych Agent podejmie próbę kontaktu z Tobą, aby przedstawić ofertę.

Możesz również wykupić polisę OC/AC kontaktując się bezpośrednio z Agentem. Pamiętaj, że nawet w przypadku zakupu ubezpieczenia za pośrednictwem Agenta, proces może odbyć się całkowicie zdalnie.

Kupiłem już ubezpieczenie OC w Warcie, czy mogę dokupić ubezpieczenie AC?

Tak, jeżeli masz już ubezpieczenie OC, jednak chcesz rozszerzyć swoją ochronę o ubezpieczenie AC lub inne opcje dodatkowe zapraszamy do kontaktu z naszymi Agentami. Pamiętaj, że proces może odbyć się całkowicie zdalnie.

Posiadam już ubezpieczenie komunikacyjne w Warcie, jak mogę je przedłużyć?

W Warcie możesz przedłużyć polisę na dwa sposoby:

  • Możesz ponownie skontaktować się ze swoim Agentem i przedłużyć okres lub zakres ochrony
  • Możesz również skorzystać z naszego kalkulatora OC/AC, w którym samodzielnie obliczysz składkę i przedłużysz swoją polisę
Jak korzystać z kalkulatora OC/AC?

Aby obliczyć składkę w kalkulatorze OC/AC trzeba podać dane pojazdu, dane właściciela oraz ewentualnych współwłaścicieli, a także informacje o innych kierowcach, którzy mogą korzystać z auta. Po uzupełnieniu formularza kalkulator OC i AC przygotuje kilka ofert ubezpieczenia do wyboru. Wybierz interesujący Cię pakiet ubezpieczeniowy oraz liczbę rat i preferowany sposób płatności. Następnie uzupełnij dane Ubezpieczającego i okres obowiązywania ochrony, zapoznaj się z regulaminem i dokonaj płatności.

W sytuacji gdy pytania, które zadajemy w kalkulatorze OC/AC są niejasne, pomocne mogą być nasze podpowiedzi, które pojawiają się po kliknięciu na ikonę Ⓘ  obok pytania w formularzu.

Na każdym etapie procesu możesz również skontaktować się z Agentem i zostawić nam  informację o tym, że jesteś zainteresowany zakupem ubezpieczenia – w ciągu 48 godzin Agent podejmie próbę kontaktu z Tobą, aby przedstawić ofertę.

Zobacz więcej Zwiń