Ubezpieczenie samochodu

Sprawdź cenę i ubezpiecz się online

Ładowanie...
PLs
To pole jest wymagane. Uzupełnij je.
Minimalna liczba znaków to 4.
Numer rejestracyjny jest błędny. Sprawdź numer rejestracyjny w dowodzie rejestracyjnym (pkt. A).
To pole jest wymagane. Uzupełnij je.
Już od 375 zł
za ubezpieczenie OC rocznie *
Połączenie jest szyfrowane
Twoje dane są bezpieczne
Dziewczyna z ubezpieczeniem samochodu z Warty oparta o srebrny pojazd patrzy w dal

Podstawowe ubezpieczenie samochodu

Masz polisę? Odnów ubezpieczenie online

Zadbaj o dodatkową ochronę Twojego samochodu i Twojego zdrowia

Ubezpieczenia innych pojazdów

Jak kupić ubezpieczenie

Przekonaj się, że zakup polisy jest bardzo prosty i wygodny. 

1

Znajdź odpowiednie ubezpieczenie

Chcesz kupić obowiązkowe ubezpieczenie OC? Oblicz składkę w 1 minutę! Kup polisę OC/AC online, przez telefon lub u Agenta. Potrzebujesz kompleksowego ubezpieczenia samochodu na wypadek uszkodzenia, zniszczenia lub kradzieży, a może jesteś zainteresowany ubezpieczeniem następstw nieszczęśliwych wypadków? O wszystkim pomyśleliśmy. Wyszukaj ubezpieczenie auta, które Cię interesuje i przeczytaj, co otrzymasz.

2

Przejdź do kalkulatora składki lub umów rozmowę z Agentem

Ubezpieczenie samochodu wykorzystywanego do celów prywatnych możesz kupić online lub u Agenta. W pozostałych przypadkach ofertę otrzymasz od Agenta, którego znajdziesz w Twojej okolicy.

3

Wybierz opcję dla siebie

Porównaj zaproponowane warianty ubezpieczenia i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

4

Wybierz dogodną formę płatności

Polisę ubezpieczeniową możesz opłacić za pomocą karty, przelewu lub BLIKA.

5

Odbierz e-mail z polisą

Dokumenty prześlemy Ci na e-mail, a numer polisy SMS-em, żeby zawsze był pod ręką.

Zakup ubezpieczenia online jest bezpieczny i pewny

Najczęściej zadawane pytania o ubezpieczenie samochodu

Czy mogę opłacić polisę OC/AC w ratach?

Tak, w Warcie istnieje możliwość opłacenia składki za ubezpieczenie komunikacyjne w dwóch lub w czterech ratach. Jeżeli polisę zawierałeś u Agenta, ustalicie harmonogram płatności i preferowaną formę płatności. W przypadku polisy komunikacyjnej zakupionej online i wyboru opcji płatności ratalnych, raty powinieneś przelewać na podany na polisie nr konta bankowego wpisując w tytule przelewu nr polisy OC/AC.

Czy mogę kupić ubezpieczenie OC samochodu krótkoterminowe

Tak, taką polisę możesz zawrzeć jedynie u jednego z naszych Agentów.

Od kiedy obowiązuje ochrona?

Najczęściej odpowiedzialność Warty rozpoczyna się następnego dnia po zawarciu umowy (lub późniejszym), nie wcześniej jednak niż po zapłaceniu składki lub pierwszej raty. Warta może też przyjąć odpowiedzialność z chwilą zawarcia umowy ubezpieczenia. Szczegółów dowiesz się u Agentów Warty.

Jak mogę zapłacić składkę za ubezpieczenie i do kiedy muszę uiścić tę opłatę?

W Warcie oferujemy Ci dogodne formy płatności, które łatwo dopasujesz do swoich potrzeb. W przypadku polisy OC/AC zawartej za pośrednictwem jednego z naszych Agentów wspólnie ustalicie preferowaną formę płatności. Jeśli zaś chcesz dokonać zakupu za pomocą naszego kalkulatora OC/AC  składkę możesz opłacić online. Do wyboru masz płatność za pomocą karty płatniczej, szybkiego przelewu lub BLIKa. Jeśli nie zrealizujesz płatności w ciągu 15 min, dostaniesz maila potwierdzającego anulowanie płatności z linkiem, dzięki któremu możesz opłacić składkę do końca dnia bieżącego. Jeżeli wolisz rozłożyć składkę na raty, pierwszą ratę opłacasz online, a kolejne raty przelewem na wskazane w Twojej polisie konto.

Jak kupić ubezpieczenie komunikacyjne?

Ubezpieczenie samochodu możesz kupić korzystając z naszego kalkulatora OC/AC . Przed obliczeniem składki warto przygotować dowód rejestracyjny pojazdu. W dowodzie znajdziesz informacje niezbędne do obliczenia składki i zakupu polisy OC lub OC i AC.

W kalkulatorze OC/AC możesz wybrać porównać ofertę i składki marek: Warta i HDI. Możesz skonfigurować pakiet – dobrać ubezpieczenie AC i/lub inne opcje dodatkowe. Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe w każdym z pakietów.

Na każdym etapie procesu możesz skontaktować się z Agentem i zostawić nam informację o tym, że jesteś zainteresowany zakupem ubezpieczenia – w ciągu 2 dni roboczych Agent podejmie próbę kontaktu z Tobą, aby przedstawić ofertę.

Możesz również wykupić polisę OC/AC kontaktując się bezpośrednio z Agentem. Pamiętaj, że nawet w przypadku zakupu ubezpieczenia za pośrednictwem Agenta, proces może odbyć się całkowicie zdalnie.

Kupiłem już ubezpieczenie OC w Warcie, czy mogę dokupić ubezpieczenie AC?

Tak, jeżeli masz już ubezpieczenie OC, jednak chcesz rozszerzyć swoją ochronę o ubezpieczenie AC lub inne opcje dodatkowe zapraszamy do kontaktu z naszymi Agentami. Pamiętaj, że proces może odbyć się całkowicie zdalnie.

Posiadam już ubezpieczenie komunikacyjne w Warcie, jak mogę je przedłużyć?

W Warcie możesz przedłużyć polisę na dwa sposoby:

  • Możesz ponownie skontaktować się ze swoim Agentem i przedłużyć okres lub zakres ochrony
  • Możesz również skorzystać z naszego kalkulatora OC/AC, w którym samodzielnie obliczysz składkę i przedłużysz swoją polisę
Jak korzystać z kalkulatora OC/AC?

Aby obliczyć składkę w kalkulatorze OC/AC trzeba podać dane pojazdu, dane właściciela oraz ewentualnych współwłaścicieli, a także informacje o innych kierowcach, którzy mogą korzystać z auta. Po uzupełnieniu formularza kalkulator OC i AC przygotuje kilka ofert ubezpieczenia do wyboru. Wybierz interesujący Cię pakiet ubezpieczeniowy oraz liczbę rat i preferowany sposób płatności. Następnie uzupełnij dane Ubezpieczającego i okres obowiązywania ochrony, zapoznaj się z regulaminem i dokonaj płatności.

W sytuacji gdy pytania, które zadajemy w kalkulatorze OC/AC są niejasne, pomocne mogą być nasze podpowiedzi, które pojawiają się po kliknięciu na ikonę Ⓘ  obok pytania w formularzu.

Na każdym etapie procesu możesz również skontaktować się z Agentem i zostawić nam  informację o tym, że jesteś zainteresowany zakupem ubezpieczenia – w ciągu 48 godzin Agent podejmie próbę kontaktu z Tobą, aby przedstawić ofertę.

Zobacz więcej Zwiń