O nas

Już od ponad 100 lat zapewniamy ochronę naszym Klientom. Nieustannie doskonalimy naszą ofertę i procesy, aby zapewniać najwyższą jakość ubezpieczeń i obsługi. Osiągamy to dzięki pracy profesjonalnego i zaangażowanego zespołu oraz praktycznemu wykorzystywaniu najnowocześniejszych technologii.


Wyznaczamy trendy i podnosimy standardy całego rynku ubezpieczeń w Polsce. Ubezpieczamy ponad 7 milionów osób. Dla Was i z Wami tworzymy innowacyjne rozwiązania na rynku ubezpieczeń.

Aktualności

Nasze wartości

Nagrody

Nie pracujemy dla nagród, pracujemy dla Was. Liczne wyróżnienia, które do tej pory otrzymaliśmy, są dla nas dowodem, że to dobra strategia. Dziękujemy za Wasze zaufanie.

Gwiazda Jakości Obsługi 2023
Złoty Laur Konsumenta 2023
Złoty Laur Konsumenta 2023
Srebrny Laur Klienta 2023
Srebrny Laur Klienta 2023

Nasza historia

Historia naszej firmy zaczyna się w 1920 r. w Poznaniu. W PRL-u jesteśmy „polskim oknem na świat”. W latach 90-tych otwieramy się szeroko na Klienta indywidualnego, a w 2012 stajemy się członkiem międzynarodowej rodziny ubezpieczeniowej. Jesteśmy liderem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań na rynku ubezpieczeń. Gotowi na każde jutro weszliśmy w 2020 roku w drugie stulecie naszej działalności.

Spółki w Grupie Warta

Grupę Warta tworzą dwie spółki: Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A. oferujące m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowo-turystyczne i odpowiedzialności cywilnej oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Warta S.A., oferujące indywidualne i grupowe ubezpieczenia na życie. Z powodzeniem łączymy ofertę obu spółek, aby oferować Wam pełną ochronę idealnie dopasowaną do potrzeb.