Kontakt

Makroregion Korporacyjny Północ

Marek Paradowski

Dyrektor

Kom: 500 226 805

Marek.Paradowski@warta.pl

 

Dariusz Zieliński

Kierujący Zespołem Negocjatorów

GDYNIA - FLOTY

Kom: 518 321 430

Dariusz.Zielinski@warta.pl

 

Anna Samoiłło-Ceynowa

Kierująca Zespołem Negocjatorów

GDYNIA - MAJĄTEK

Kom: 798 825 942

Anna.Samoillo-Ceynowa@warta.pl

 

Iwona Kicior-Hołodowska

Kierująca Zespołem Negocjatorów

SZCZECIN - MAJĄTEK

Kom: 509 900 149

Iwona.Kicior-Holodowska@warta.pl

 

Makroregion Korporacyjny Centrum

Anna Dubiel

Dyrektor

Kom: 502 192 119

Anna.Dubiel@warta.pl

 

Ewelina Machnicka

Kierująca Zespołem Negocjatorów

ŁÓDŹ - MAJĄTEK

Kom: 603 756 521

ewelina.machnicka@warta.pl

 

Roman Stadnicki

Kierujący Zespołem Negocjatorów

ŁÓDŹ - FLOTY

Kom: 503 171 354

Roman.Stadnicki@warta.pl

 

Marek Piaskowski

Kierujący Zespołem Negocjatorów

TORUŃ - MAJĄTEK

Kom: 601 372 446

Marek.Piaskowski@warta.pl

 

Makroregion Korporacyjny Śląsk

Mariusz Młoczek

Dyrektor

Kom: 500 226 728

Mariusz.Mloczek@warta.pl

 

Tomasz Kubic

Kierujący Zespołem Negocjatorów

KATOWICE - MAJĄTEK

Kom: 500 228 264

Tomasz.Kubic@warta.pl

 

Dariusz Kruszyna

Kierujący Zespołem Negocjatorów

KATOWICE - MAJĄTEK

Kom: 512 114 103

Dariusz.Kruszyna@warta.pl

 

Daria Płonka 

Kierująca Zespołem Negocjatorów 

KATOWICE - FLOTY

Kom: 505 107 095

Daria.Plonka@warta.pl

Makroregion Korporacyjny Południe

Wioletta Malawska

Dyrektor

Kom: 510 086 141

Wioletta.Malawska@warta.pl

 

Przemysław Rózga

Kierujący Zespołem Negocjatorów

KRAKÓW - MAJĄTEK

Kom: 512 038 352

Przemyslaw.Rozga@warta.pl

 

Katarzyna Maciejewska

Kierująca Zespołem Negocjatorów

LUBLIN - MAJĄTEK

Kom: 506 432 683

Katarzyna.Maciejewska@warta.pl

 

Paweł Kursa

Kierujący Zespołem Negocjatorów

KRAKÓW - FLOTY

Kom: 501 587 929

Pawel.Kursa@warta.pl

 

 

Makroregion Korporacyjny Warszawa

Marcin Kwinta

p.o. Dyrektora

Kom: 516 148 591

Marcin.Kwinta@warta.pl

 

Mateusz Mikołajewski

Kierujący Zespołem Negocjatorów

WARSZAWA - MAJĄTEK

Kom: 500 226 785

Mateusz.Mikolajewski@warta.pl

 

Artur Konecki

Kierujący Zespołem Negocjatorów

WARSZAWA - MAJĄTEK

Kom: 504 299 046

Artur.Konecki@warta.pl

 

Magdalena Bukowińska

Kierująca Zespołem Negocjatorów

WARSZAWA - FLOTY

Kom: 789 189 181

Magdalena.Bukowinska@warta.pl

 

 

Makroregion Korporacyjny Zachód

Hanna Poślednik

Dyrektor

Kom: 502 192 142

Hanna.Poslednik@warta.pl

 

Michał Bąska

Kierujący Zespołem Negocjatorów

POZNAŃ / WROCŁAW - MAJĄTEK

Kom: 519 198 492

Michal.Baska@warta.pl

 

Katarzyna Papiór

Kierująca Zespołem Negocjatorów

WROCŁAW - FLOTY

Kom: 502 192 220

Katarzyna.Papior@warta.pl