Z życia Warty

Rozwój to też zmiany - o zmianach kadrowych w ostatnim kwartale

Systematyczny rozwój obszaru korporacyjnego w Warcie pociąga za sobą zmiany kadrowe – zarówno awanse wewnętrzne jak i wzmocnienia naszego zespołu doświadczonymi osobami z rynku. Zobaczcie jakie zmiany w tym obszarze nastąpiły w ostatnich miesiącach.

Naturalnym elementem rozwoju są zmiany, w tym zmiany osobowe. Część z tych zmian to następstwo rozwoju sieci sprzedaży ubezpieczeń korporacyjnych (więcej o tym temacie przeczytacie w artykule „Dynamiczny wzrost wymaga zmian strukturalnych”), a inne to naturalne wzmocnienia zespołu ubezpieczeń korporacyjnych Warty.
 

Awanse wewnętrzne

Wioletta Malawska od lipca została Dyrektorem nowo powołanego Makroregionu Korporacyjnego Południe. Wiola rozpoczęła pracę w Warcie w kwietniu 1999 r. w obszarze księgowości, a następnie dołączyła do zespołu współpracy z brokerami w obszarze ubezpieczeń korporacyjnych majątkowych.  Od 2010 r. Wiola pełniła rolę Kierownika Zespołu Negocjatorów Kraków zajmującego się ubezpieczeniami majątkowymi. Wiola posiada 20-letnie doświadczenie w ubezpieczeniach korporacyjnych majątkowych, szczególnie w obszarze ubezpieczeń PD/BI, OC oraz transportowych.

Kontakt do Wioli: Wioletta.Malawska@warta.pl, telefon: 510 086 141
 

Przemysław Rózga w lipcu został Menedżerem Zespołu Negocjatorów Kraków  w ramach Makroregionu Korporacyjnego Południe (przejmując tę rolę od Wioli Malawskiej). Przemek pracuje w Warcie od 2016 r. i od początku specjalizuje się w ubezpieczeniach korporacyjnych majątkowych i technicznych. Przemek, przed dołączeniem do Warty, swoje doświadczenie ubezpieczeniowe zdobywał w Ergo Hestii, gdzie pracował od 2013 r.

Kontakt do Przemka: Przemyslaw.Rozga@warta.pl, telefon: 512 038 352
 

Wzmocnienie zewnętrzne

Monika Słomka-Grabowska od lipca dołączyła do Warty w roli Dyrektora Centrum Likwidacji Szkód OC i Finansowych w Departamencie Likwidacji Szkód Korporacyjnych. Monika jest prawnikiem, od 2015 r. jest wpisana na listę Radców Prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie. W 2021 r. uzyskała pozytywny wynik egzaminu na Brokera Ubezpieczeniowego. Posiada 14-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Przez ten czas pracowała po stronie rzeczoznawcy zewnętrznego (Eksperci NEMU) oraz brokera (Marsh ). Posiada duże doświadczenie zarówno w szkodach majątkowych, jak i szkodach z ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej, w szczególności OC zawodowym i OC za produkt. Prywatnie lubi biegi długodystansowe, narty i podróże.

Kontakt do Moniki: Monika.Slomka-Grabowska@warta.pl, telefon: 453 019 608.
 

Dariusz Kruszyna dołączył do Warty w maju obejmując role Kierownika Zespołu Negocjatorów Katowice w ramach Makroregionu Korporacyjnego Śląsk. Dariusz pracuje w branży ubezpieczeniowej niemal 25 lat, od początku koncentrując się na korporacyjnych ubezpieczeniach majątkowych. Swoją przygodę z ubezpieczeniami rozpoczął w Ergo Hestii, a przed dołączeniem do Warty pracował jeszcze w Generali i PZU. Na co dzień interesuje się sportem i jestem wiernym kibicem piłkarskim. Lubi także podróżować (bardzo dobrze się czuję w Chorwacji i we Włoszech).

Kontakt do Darka: Dariusz.Kruszyna@warta.pl; telefon: 512 114 103
 

Adam Kuich z początkiem lipca dołączył do Warty, konkretnie do zespołu Biura Produktów Klientów Korporacyjnych w Departamencie Produktów i Taryfikacji Klientów Korporacyjnych. Adam pełni rolę menedżera produktu ubezpieczenia D&O. Adam posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej w zakresie ubezpieczeń korporacyjnych, które zdobył pracując w firmie brokerskiej Aon (w tym w biurze Aon w Londynie). Doświadczenie zawodowe Adama obejmuje różne linie ubezpieczeń majątkowych i OC, w tym również w ramach programów międzynarodowych. Od kilku lat Adam specjalizuje się w ubezpieczeniach D&O i cyber, w tym reasekuracji fakultatywnej tych ryzyk.

Kontakt do Adama: Adam.Kuich@warta.pl, telefon: 797 062 349.
 

Jak oceniasz artykuł?

Zapisz się do newslettera

Dołącz do newslettera, aby być na bieżąco z ofertą Warty oraz informacjami z rynku.

Czytaj więcej Zwiń

Polecane aktualności

Zobacz wszystkie aktualności