Produkty

Taktyczne zmiany w grupowym ubezpieczeniu na życie

Czym zaskoczy nowa oferta grupowego ubezpieczenia na życie? 

16 czerwca wdrożyliśmy nową ofertę Warta Ekstrabiznes Plus. Celem zmian było zapewnienie kompleksowej oferty przedsiębiorcom i pracownikom. Rozszerzyliśmy zakres ubezpieczenia o nowe umowy dodatkowe, które wchodzą w skład pakietów dodatkowych. Są to m.in. leczenie specjalistyczne kardiologiczne oraz  onkologiczne, zachorowanie na chorobę nowotworową w stadium przedinwazyjnym, dodatkowe wsparcie finansowe po zawale serca lub udarze mózgu czy druga opinia medyczna dziecka.

Nowa oferta Warty ma niezaprzeczalne atuty rynkowe, które wyróżniają ją na tle konkurencji:

  • obniżony wiek dziecka, na rzecz którego świadczymy ochronę;
  • bonus w wysokości 1 000 zł za urodzenie się kolejnego dziecka w ochronie Warty;
  • skrócony minimalny okres pobytu w szpitalu;
  • wypłata za pobyt w szpitalu na oddziale psychiatrycznym;
  • wydłużony wiek przystąpienia oraz końca ochrony;
  • nowe jednostki chorobowe oraz procedury operacji.


Pakiety dodatkowe maja nową, atrakcyjną odsłonę i odpowiadają na aktualne potrzeby ochrony zdrowia i życia. Dzięki nim każda osoba przystępująca do ubezpieczenia, niezależnie czy jest pracownikiem, małżonkiem albo partnerem lub pełnoletnim dzieckiem znajdzie dla siebie zakres ochrony, który spełni jej indywidualne potrzeby:

  • nowe pakiety chorobowe: Pakiet Onkologiczny, Pakiet Kardiologiczny i Pakiet Chorób Cywilizacyjnych;
  • podwyższone sumy ubezpieczenia w ramach istniejących pakietów;
  • dodatkowe świadczenia medyczne w ramach Warty Opieki w wybranych pakietach dodatkowych;
  • nowy Pakiet Wsparcie dla Rodzica będący realną pomocą dla ubezpieczonego w razie nagłego zachorowania lub  wypadku jego rodziców lub rodziców małżonka albo partnera. 


Badania Warty przeprowadzone w 2023 roku potwierdzają, że aż 70% ubezpieczonych pracowników deklaruje, iż ubezpieczenie grupowe jest dla nich głównym zabezpieczeniem w razie nieprzewidzianych zdarzeń. 


Wiemy, jak ważna jest pomoc w szybkim powrocie do zdrowia i ustabilizowanie sytuacji życiowej po chorobie czy wypadku. Nowa Warta Ekstrabiznes Plus to ochrona kompletna. Naszą ambicją było zapewnienie ubezpieczenia, które w maksymalnym stopniu obejmie ochroną zdrowie ubezpieczonego. W tym celu rozszerzyliśmy dostępny zakres ochrony o świadczenia medyczne w ramach nowych  pakietów dodatkowych. Wisienką na torcie jest poszerzony zakres Warta Opieka, który zapewnia szereg usług i świadczeń medycznych – mówi Marek Twardowski, dyrektor Departamentu Rozwoju Produktu TUnŻ Warta.


Nowa jakość w Warcie Biznes 


Nowa oferta dostępna będzie w ramach istotnie zmodyfikowanej i dostosowanej do aktualnych trendów wersji Warty Biznes. Nowe rozwiązania ułatwią przygotowanie oferty, jej modyfikację oraz szybkie uzyskanie wybranych treści jako materiałów promocyjnych. Co ważne - w nowej odsłonie produktu usprawniliśmy procesy modyfikacji, dzięki którym najnowszy produkt może być zaoferowany także naszym obecnym klientom.
Dodatkowo do Waszej dyspozycji będą nowe materiały marketingowe, które mogą zawierać kluczowe informacje oraz dane klienta. Będzie to szczególnie pomocne na etapie wdrażania polisy. Wiele z tych projektów może być przekazane i bezpośrednio wykorzystane przez opiekuna polisy po stronie firmy.


Zapraszamy do obejrzenia wideo przedstawiającego zakres pracy i zespół Warty nad nową ofertą Warta Ekstrabiznes Plus: 
 

Jak oceniasz artykuł?

Zapisz się do newslettera

Dołącz do newslettera, aby być na bieżąco z ofertą Warty oraz informacjami z rynku.

Czytaj więcej Zwiń

Polecane aktualności

Zobacz wszystkie aktualności