Z życia Warty

Warto wzbić się w przestworza

Niecodzienne spotkanie z brokerami współpracującymi z Makroregionem Korporacyjnym Centrum odbyło się w ostatni poniedziałek na lotnisku Aeroklubu Włocławskiego. Tego dnia wszystko było perfekcyjne:  pogoda, przygotowane lotnicze atrakcje, atmosfera oraz humory pięćdziesięciu gości, którzy przybyli na spotkanie z Wartą.

Chętnych do lotów szybowcami Puchacz nie brakowało! Powodzeniem cieszył się również samolot Cessna 150 oraz motolotnie. Natomiast dla gości, którzy woleli czuć ziemię pod stopami przygotowane były inne atrakcje: strzelnica oraz liczne konkursy. Doskonałym zwieńczeniem tego dnia była kolacja w ogrodach pałacu Bursztynowego we Włocławku.  


Co mówili uczestnicy?        

Budowanie relacji jest mocną stroną gospodyni spotkania, Anny Dubiel,  o czym świadczyły liczne opinie gości. Poniżej przytaczamy dwie z nich:
Jestem pod dużym wrażeniem tylu lotniczych atrakcji. To mój pierwszy lot szybowcem. Takich emocji długo nie zapomnę -
Adam Pająk.

Pomysł z samolotami po ostatnich doniesieniach medialnych bardzo na czasie, a tak na serio to Warty spotkania zawsze wyróżniają się na tle konkurencji pod kątem atmosfery, tematyki i organizacji – Arkadiusz Jasik.

Na zakończenie dnia wszyscy uczestnicy zgodnie przyznali, że takie wydarzenia nie tylko podnoszą adrenalinę, ale także wzmacniają więzi i budują trwałe partnerstwa. Spotkanie zorganizowane przez Wartę udowodniło, że warto wzbić się w przestworza – dosłownie i w przenośni, dążąc do coraz ambitniejszych sukcesów. Z niecierpliwością czekamy na kolejne, równie ekscytujące spotkania z Wartą!
 


Jeżeli interesują Was dodatkowe informacje, związane z wydarzeniem, prosimy o kontakt z Renatą Taberską: renata.taberska@warta.pl.
 

Jak oceniasz artykuł?

Zapisz się do newslettera

Dołącz do newslettera, aby być na bieżąco z ofertą Warty oraz informacjami z rynku.

Czytaj więcej Zwiń

Polecane aktualności

Zobacz wszystkie aktualności