Szkolenia

Zapraszamy na konferencję „Ryzyko ubezpieczeniowe w branży tworzyw sztucznych”

Zapraszamy na otwartą konferencję poświęconą tematyce bezpieczeństwa w branży tworzyw sztucznych, która odbędzie się 29 listopada w Warszawie. Na najbliższą edycję konferencji zapraszamy brokerów wraz z klientami (niezależnie od tego czy współpracują z Wartą czy nie).

W ramach cyklu konferencji „Spojrzenie na ryzyko z 45 piętra” przybliżamy spojrzenie Warty na ocenę ryzyka ubezpieczeniowego oraz prezentujemy innowacyjne technologie zabezpieczeń poprawiających to ryzyko. W obecnym cyklu konferencji koncentrujemy się na ryzyku w branży tworzyw sztucznych (czyli branży uznawanej za trudną z perspektywy ubezpieczenia mienia).

W ramach bieżącego cyklu poświęconego branży tworzyw sztucznych odbyły się dwie konferencje, na które zapraszaliśmy współpracujących z nami brokerów i klientów (krótkie relacje z poprzednich spotkań możecie znaleźć w artykułach: https://www.warta.pl/korpo/artykul/spojrzenie-na-trudne-branze-z-45-pietra/ oraz https://www.warta.pl/korpo/artykul/jak-patrzec-na-trudne-branze-najlepiej-z-45-pietra/). Na najbliższą konferencję zaproszenie kierujemy do wszystkich – tzn. brokerów i klientów współpracujących z Wartą jak i tych, którzy z nami nie współpracują. Zasada jest jedna – aby klientowi towarzyszył jego broker lub aby brokerowi towarzyszył klient.

Zgłoszenia udziału w konferencji prosimy kierować do Renaty Taberskiej (renata.taberska@warta.pl). Konferencję tradycyjnie organizujemy w naszej siedzibie na 45 piętrze budynku Warsaw UNIT przy rondzie Daszyńskiego 1. Liczba miejsc jest ograniczona stąd decydująca będzie kolejność zgłoszeń. W listopadzie wieczór przychodzi szybko, dlatego konferencja będzie także szansą na podziwianie zarówno dziennej jak i nocnej panoramy Warszawy.

Poniżej przedstawiamy szczegółową agendę konferencji.

Agenda konferencji „Spojrzenie na ryzyko z 45 piętra”. 

Jeżeli macie dodatkowe pytania na temat konferencji prosimy o kontakt z Bogdanem Gradecki (bogdan.gradecki@warta.pl) lub Renatą Taberską (renata.taberska@warta.pl).

Jak oceniasz artykuł?

Zapisz się do newslettera

Dołącz do newslettera, aby być na bieżąco z ofertą Warty oraz informacjami z rynku.

Czytaj więcej Zwiń

Polecane aktualności

Zobacz wszystkie aktualności