PanParagon to najpopularniejsza w Polsce aplikacja do przechowywania paragonów. Korzysta z niej już ponad 100 000 użytkowników, z czego część również za granicą. Teraz została wyposażona w nową, rewolucyjną funkcjonalność. Każdy, kto zdecyduje się na zakup sprzętu elektronicznego i zeskanuje posiadany paragon otrzyma propozycję ubezpieczenia. To pierwsza tego typu usługa w Polsce i spore ułatwienie dla wszystkich zainteresowanych elektroniką. Ubezpieczenie tego typu produktu nigdy nie było tak proste i nie zajmowało tak mało czasu.

Aplikacja PanParagon – jak działa i dlaczego jest taka przydatna?

Posiadanie paragonu w aplikacji to bardzo wygodne rozwiązanie. Zniszczenie lub zgubienie dowodu zakupu często utrudnia złożenie reklamacji. Dzięki aplikacji PanParagon możemy ponadto:

  • przechowywać paragony w bardzo wygodny sposób;
  • program przypomina nam datę i miejsce zakupu, termin zwrotu lub gwarancji;
  • poszczególne dowody zakupów przypisujemy do konkretnych kategorii, takich jak na przykład: elektronika, ubrania, jedzenie lub zdrowie.

Program sam znajduje krawędzie skanowanego papieru i rozpoznaje tekst, np. zapłaconą kwotę. Założenie konta jest darmowe, a dane użytkowników nigdzie nie są przechowywane. Najnowszą funkcją aplikacji jest możliwość ubezpieczenia sprzętu elektronicznego, która pojawiła się dzięki współpracy twórców programu z firmą ubezpieczeniową Warta.

Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego za pomocą telefonu.

Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego Warta Smart Polisa działa w przypadku awarii, uszkodzenia lub zniszczenia, a także kradzieży związanej z włamaniem lub rabunkiem. Decydując się na tę ochronę, mamy pewność, że ubezpieczyciel zrekompensuje straty. Obojętnie, czy będzie to awaria urządzenia, czy też uszkodzenie mechaniczne. Odszkodowanie pozwoli na naprawę lub zakup nowego produktu. Kolejnym plusem jest elastyczna długość czasu ochrony, która pozwala na dopasowanie jej do swoich potrzeb. Z pomocą PanaParagona ubezpieczysz swój nowy sprzęt elektroniczny do wartości  20 tys. zł.

Połączone siły PanaParagona i Warty

Do tej pory nie było takich rozwiązań na rynku, z których sami chcielibyśmy korzystać jako użytkownicy. Opcja ubezpieczenia sprzętu jest dobrowolna, jednak stanowi duże ułatwienie dla wszystkich zainteresowanych. Cieszymy się, że wprowadzamy innowację na polski rynek i że podjęliśmy współpracę z Wartą – mówi Filip Kolendo z Primesoft Polska, pomysłodawca aplikacji PanParagon. 

Rozwiązania, które oferujemy naszym Klientom, standardowo mają być przyjazne i użyteczne. Dlatego obecność naszego ubezpieczenie w aplikacji PanParagon jest dla nas czymś naturalnym. Dzięki niej dajemy tysiącom Klientów możliwość ubezpieczenia sprzętu elektronicznego w bardzo komfortowy, prosty i szybki sposób. Korzystając z tego rozwiązania ubezpieczeni otrzymują szeroką ochronę sprzętu elektronicznego i wysoką jakość obsługi Klienta, gwarantowaną przez jedną z największych firm ubezpieczeniowych na polskim rynku – mówi Dawid Korszeń, Rzecznik Prasowy Warty.

Aplikacja dostępna jest m.in. tutaj.