Praktyki i staże

W okresie wakacyjnym proponujemy bogatą ofertę praktyk i staży w centrali Warty w Warszawie oraz wybranych placówkach w całej Polsce. Co roku witamy w naszych strukturach studentów i absolwentów, dla których praktyki i staże w Warcie to często pierwszy krok w karierze zawodowej. To szansa na poznanie organizacji oraz zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego, z perspektywą zatrudnienia. W zależności od realizowanego aktualnie programu poszukujemy młodych talentów w różnych obszarach biznesu np. w IT, aktuariacie, taryfikacji, rozwoju produktów ubezpieczeniowych, obsługi ubezpieczeń, bancassurance, likwidacji szkód i innych.

Więcej informacji dotyczących programów dla stażystów i praktykantów w 2022 roku- wkrótce.

Korzyści dla Ciebie

Opinie

Bardzo polecam udział w Programie - jest to świetna okazja na poznanie specyfiki branży ubezpieczeniowej i zdobycia nowych umiejętności.

Klaudia Filipiak
Praktykantka w COKK w Łodzi, Zespół Negocjatorów w Toruniu

Zdobyłem dużo doświadczenia. I przede wszystkim zajmowałem się rzeczami praktycznymi, czyli robiłem coś, czego brakuje na studiach.

Dominik Dyczek
Praktykant w Biurze Zarządzania Produktami Bancassurance

Praktyki są merytoryczne, pozwalają zrozumieć istotę zadań, za które odpowiada dana jednostka. Opiekunowie są chętni do dzielenia się wiedzą.

Aleksandra Abramowicz
Praktykantka w Biurze Zarządzania Ubezpieczeniami Majątkowymi

Sprawdź, co u nas słychać