Praktyki i staże

W okresie od lipca do końca września w Warcie odbywa się Program Stażowy. Oferujemy miejsca stażowe w różnych obszarach m. in. w obszarze IT (programowanie, testowanie, architektura IT, analiza biznesowa, wsparcie IT, projekty), ale też w obszarze raportowania, analizy danych, budowania raportów i narzędzi, modelowania danych, dokumentacji ubezpieczeniowej i innych.

Stawiamy na najlepszych.

Program Stażowy w Warcie:

Kogo szukamy?
  • Poszukujemy studentów ostatnich lat studiów lub absolwentów
  • Osoby dyspozycyjne na pełen etat
  • Osoby dyspozycyjne i zainteresowane ewentualną, dalszą współpracą po okresie stażu
Co oferujemy:
  • Gwarantowane wynagrodzenie
  • Staż w obszarze związanym z Twoim wykształceniem i zainteresowaniami
  • Realne i ciekawe zadania, pracę z nowymi technologiami
  • Wsparcie menedżera oraz mentora podczas stażu
  • Możliwość poznania funkcjonowania dużej organizacji od środka
Kiedy? Jak długo trwa program?
  • Staż trwa 3 miesiące: lipiec-wrzesień
Gdzie?
  • Centrala w Warszawie oraz wybrane lokalizacje w Polsce
  • Aktualnie pracujemy hybrydowo
Jak złożyć aplikację?

Przygotuj CV, wybierz profil, który Cię interesuje i odpowiedz na jedno z naszych opublikowanych ogłoszeń. Rekrutacja trwa do końca maja.

Korzyści dla Ciebie

Oferty staży

Opinie

Bardzo polecam udział w Programie - jest to świetna okazja na poznanie specyfiki branży ubezpieczeniowej i zdobycia nowych umiejętności.

Klaudia Filipiak
Praktykantka w COKK w Łodzi, Zespół Negocjatorów w Toruniu

Zdobyłem dużo doświadczenia. I przede wszystkim zajmowałem się rzeczami praktycznymi, czyli robiłem coś, czego brakuje na studiach.

Dominik Dyczek
Praktykant w Biurze Zarządzania Produktami Bancassurance

Praktyki są merytoryczne, pozwalają zrozumieć istotę zadań, za które odpowiada dana jednostka. Opiekunowie są chętni do dzielenia się wiedzą.

Aleksandra Abramowicz
Praktykantka w Biurze Zarządzania Ubezpieczeniami Majątkowymi

Sprawdź, co u nas słychać