Notowania UFK / Wyceny bieżącej wartości składki

WARTA NIERUCHOMOŚCI 2

Bieżąca wartość: 100,00 pln

Opis

Wyniki funduszu uzależnione są od wzrostu indeksu światowego rynku nieruchomości: S&P Global Property 40.

 

Aktywa Funduszu WARTA NIERUCHOMOŚCI 2 inwestowane są w 100% w jednostki uczestnictwa funduszu KBC Life Invest Fund Warta Global Property 1, który został utworzony i jest zarządzany przez KBC Life Fund Management S.A. z siedzibą w Luksemburgu.

 

Wyniki funduszu uzależnione są od wzrostu indeksu światowego rynku nieruchomości: S&P Global Property 40. Jest to indeks opracowany przez agencję Standard and Poor's, w celu zobrazowania sytuacji na rynku światowych nieruchomości komercyjnych. Indeks jest notowany od 16 listopada 2001 roku, a w jego skład wchodzą największe światowe koncerny z branży. Są to przede wszystkim: Prologi, Rodamco Europe, Klepierre, Mitsui Fudosan, czy Sun Hung Kai Properties Limited.

 

Maksymalny wzrost wartości jednostki uczestnictwa w dniu zapadalności funduszu równy jest 80%wzrostu wartości koszyka indeksów w przypadku, gdy wartość indeksu nie zyska na wartości dzięki ochronie kapitału klient otrzymuje środki odpowiadające wartości jednostek uczestnictwa liczonych według ceny początkowej (100 PLN).

 

Data likwidacji funduszu WARTA Nieruchomości 2 – 10.12.2013 r.

Notowania

Ten fundusz posiada notowania od 2007-10-05 do 2013-12-10
Wybór zakresu spoza ww. okresu może nie wyświetlić żadnych danych.

Stopa zwrotu
za wybrany okres:
0%

Pobierz tabelę z danymi

Dokumenty