Łatwa i szybka wypłata świadczeń

Większość zgłaszanych roszczeń jesteśmy w stanie zaspokoić tylko na podstawie telefonicznego zgłoszenia szkody. Nie trzeba stawać przed żadną komisją lekarską, żeby dostać odszkodowanie! .

 

Dla kogo?

 

Dla każdego kto ceni swój czas  i wygodę.

 

Dlaczego warto?

 

Dzięki centralizacji likwidacji szkód w większości roszczeń z NNW szkolnego, jesteśmy w stanie wypłacić odszkodowanie kontaktując się z klientem wyłącznie telefonicznie. Przy tego typu roszczeniach nie ma potrzeby stawania przed żadną komisją lekarską - uszczerbek na zdrowiu określany przez lekarzy na podstawie przesłanej dokumentacji medycznej.

Jeśli umowa jest zwarta w podstawowym Wariancie I podstawą do określenia wysokości wypłaty jest tabela najczęstszych zdarzeń. Na przykład w przypadku złamania nogi  procent uszczerbku na zdrowiu jest ustalony na poziomie 3,8 proc. i taki procent sumy ubezpieczenia zostanie wypłacony w razie takiego zdarzenia. W przypadku pogryzienia dziecka czy złamania ręki będzie to 2,5 proc.

Oczywiście jeśli uraz nie został wymieniony w tabeli, świadczenie również jest wypłacane, ale jego wysokość zależy od ustaleń lekarza.

Wypłacamy też świadczenia za zdarzenia nie powodujące stałego uszczerbku na zdrowiu - tzw. „świadczenie za ból" w przypadku jeśli w wyniku tego urazu ubezpieczony przebywał w szpitalu powyżej 7 dni.