Assistance domowy

Assistance domowy zapewnia pomoc w niespodziewanych sytuacjach np. gdy woda wycieka z pralki po awarii
Assistance domowy zapewnia pomoc w niespodziewanych sytuacjach np. gdy woda wycieka z pralki po awarii

Pomoc w domu i w życiu prywatnym

W ramach ubezpieczenia mieszkania lub domu otrzymasz usługi Assistance, które różnią się zależnie od wariantu polisy. Możesz wybrać zakres pomocy dla Ciebie, Twoich bliskich oraz zwierząt i zapewnić sobie wielowymiarową ochronę życia prywatnego. Ubezpieczenie Assistance to pomoc w domu lub w niespodziewanych, codziennych sytuacjach.

Co zyskujesz

Pomoc, gdy tego potrzebujesz

Szeroki wachlarz usług assistance na różne kryzysowe sytuacje. Oferujemy Assistance Domowy, Rodzinny, Medyczny i Katastroficzny.

Pomoc dla wszystkich domowników

Usługi pomocy Assistance Domowego świadczymy na rzecz osoby ubezpieczonej i wszystkich osób należących do gospodarstwa domowego.

Sprawna organizacja pomocy

Nasze Centrum Obsługi Klienta służy Ci pomocą. Organizujemy lub organizujemy i pokrywamy koszty usług zależnie od wybranej polisy.

Natychmiastowa pomoc

Jeśli dzieje się coś, co wymaga natychmiastowych działań, by zapobiec większym stratom, zapewniamy przyjazd odpowiedniego specjalisty, np. hydraulika, elektryka i innych.

Może zainteresuje Cię również

Najczęściej zadawane pytania o Assistance

Agent powiedział, że moja polisa domu obejmuje również ubezpieczenie Assistance. Kiedy mogę skorzystać z tego ubezpieczenia?

W przypadku wystąpienia  zdarzenia wymagającego podjęcia natychmiastowych działań zmierzających do uniemożliwienia powiększenia się szkody w ramach usług Assistance możesz skorzystać z pomocy w poniższych sytuacjach:

  • awaria instalacji: wyciek wody, pęknięty wężyk, przeciekający brodzik  – pomoc hydraulika
  • awaria drzwi wejściowych: zatrzaśniecie drzwi wejściowych czy wymiana zamków po włamaniu – interwencja ślusarza
  • awaria alarmu: alarm załącza się bez przyczyny – pomoc specjalisty w celu wyłączenia sygnałów dźwiękowych
Moja pralka przestała działać i stoi w niej pranie czy w ramach usług Asistance mogę skorzystać z nawy sprzętu?

Tak. Jeśli posiadasz umowę ubezpieczenia w produkcie Warta Dom Komfort, a twoja pralka nie skończyła jeszcze 6 lat i nie jest objęta umową gwarancji możesz skorzystać z naprawy sprzętu w ramach Assistance domowego. Pokryjemy również koszty poniesionych części zamiennych do maksymalnej kwoty 250 zł.

Posiadam ubezpieczenie mieszkania w Warcie, czy w ramach usług Assistance mogę wezwać lekarza do mojego chorego dziecka?

Tak. Jeśli posiadasz umowę ubezpieczenia w produkcie Warta Dom Komfort w ramach Assistance medycznego przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku możesz skorzystać z takiej pomocy

Przydatne dokumenty

Zobacz, dlaczego wybrali nas inni

W moim nowym mieszkaniu doszło do zalania podłogi oraz sufitu. Zgłosiłam szkodę do Warty. Bardzo szybko pojawił się rzeczoznawca, który wycenił straty. Już po kilku dniach od zgłoszenia szkody miałam pieniądze na naprawę! Wszystko szybko i sprawnie, a dzięki Warcie mogłam spać spokojnie.

Anna z Warszawy

Szybki telefon na infolinię, zgłoszenie z assistance domowego i już po chwili poczułem ulgę – pani zapewniła mnie, że na pewno pojawi się serwisant w celu naprawy zmywarki. Jak powiedzieli, tak zrobili.

Cała przygoda zakończyła się szczęśliwie.

Paweł z Warszawy
Gwiazda jakości obsługi 2022
Gwiazda Jakości Obsługi 2022
Laur konsumenta 2022
Złoty Laur Konsumenta 2022