Warta po raz kolejny została wyróżniona w rankingu „Instytucja Roku” otrzymując wyróżnienie w kategorii „Najlepszą jakość obsługi w placówce”. Organizatorzy docenili ubezpieczyciela za wysoką jakość i profesjonalizm usług oferowanych przez agentów firmy. Wyniki rankingu jak co roku powstały na podstawie wizyt (łącznie w 130 placówkach ubezpieczeniowych, w trakcie których eksperci pytali o ofertę ubezpieczenia domu i turystyczne). Badanie przeprowadzono w tradycyjnej, eksperckiej formule, w ramach której brano pod uwagę 6 elementów: pierwsze wrażenie, płynność obsługi, powitanie, komfort obsługi, rozmowę z agentem oraz zakończenie.

Otrzymane wyróżnienie jest przede wszystkim zasługą naszych agentów, którzy niezależnie od panujących warunków czy obostrzeń, od lat świadczą usługi na najwyższym poziomie. Wspólnie z naszymi agentami pracujemy nad dalszym rozwojem jakości obsługi i naszej oferty produktowej. W efekcie klienci doceniają nasze ubezpieczenia ze względu prostotę i szeroki zakres oferowanej ochrony – mówi Dawid Korszeń, rzecznik prasowy Warty i dodaje: To już kolejna nagroda dla Warty w tym roku, w tym drugie wyróżnienie w kategorii obsługi klienta. Jest to dla nas powód do dumy i stanowi potwierdzenie, że objęta przez nas droga ku świadczeniu najwyższej jakości usług jest doceniana zarówno przez ekspertów jak i konsumentów. Tego typu wyróżnienia są dla nas dodatkową motywacją do dalszych działań i ulepszania naszej oferty.

Niezależny ranking „Instytucja Roku” bada jakość obsługi klientów wśród przedstawicieli sektora bankowego i branży ubezpieczeniowej. Formuła przypomina raport tzw. tajemniczego klienta, dzięki czemu eksperci osobiście sprawdzają funkcjonowanie postaw przyjaznych klientom. Przygotowany przez portal scenariusz wizyty pozwala zachować autentyczny i obiektywny charakter badania.

Więcej o badaniu oraz wynikach tegorocznego rankingu na stronie mojebankowanie.pl