MATERIAŁ MARKETINGOWY

1.

Wielowymiarowa ochrona życia prywatnego

Dom to ludzie, ich charaktery, zainteresowania, aktywności, radości i troski. Dlatego ubezpieczenia mieszkaniowe WARTY są wszechstronną ochroną nie tylko domu (nawet tego dopiero budowanego), ale również sfery życia prywatnego. Możesz zdecydować, czy wybrać ochronę na 1 rok czy od razu na 3 lata. Odkryj nowy wymiar ubezpieczenia i chroń to, co w domu i poza nim.

2.

Kompleksowa pomoc w razie kłopotów nie tylko z mieszkaniem

Pakiet ASSISTANCE stanowiący nieodłączny dodatek do ubezpieczeń mieszkaniowych gwarantuje szeroki zakres usług. Zapewniają one nie tylko pomoc przy ewentualnych kłopotach związanych z domem czy mieszkaniem, ale też nieszczęśliwym wypadkiem czy chorobą domowników.

3.

Ty i Twoi bliscy

Każdemu może zdarzyć się wyrządzić komuś szkodę. By nie pokrywać roszczeń poszkodowanych z własnej kieszeni – w razie zalania sąsiada, pogryzienia przechodnia przez Twojego psa, zniszczenia w sklepie podczas zakupów z dzieckiem i wielu innych codziennych sytuacjach, warto mieć OC W ŻYCIU PRYWATNYM. W szkole, w domu, na rowerze czy na nartach – nieszczęśliwy wypadek może zdarzyć się wszędzie. Przydadzą się wtedy pieniądze na leczenie i rekompensata utraconego zdrowia lub życia. Pamiętaj o UBEZPIECZENIU NNW dla siebie i swoich bliskich.

4.

Twój sprzęt i Twój rower

Wychodząc z domu masz przy sobie laptop, kamerę, kijki trekkingowe lub rakietę do tenisa. Ubezpieczenie SPRZĘTU POZA DOMEM bierze w ochronę Twój sprzęt w razie napadu na ulicy, wypadku, kradzieży z bagażnika samochodu i wielu innych sytuacjach. Jeździsz na rowerze? Rodzinna wycieczka, rowerowy rajd czy dojazd do pracy lub sklepu może zakończyć się wypadkiem. Ubezpieczając ROWER POZA DOMEM możesz liczyć na pomoc: transport roweru do serwisu w razie wypadku lub awarii, oraz świadczenia medyczne w ramach usług assistance.

5.

Specjalna ochrona w trakcie budowy nieruchomości

Dom jednorodzinny, letniskowy czy mieszkanie można ubezpieczyć nawet w trakcie budowy. Standardowo umowa z WARTĄ chroni przed skutkami zdarzeń losowych. Wybierając WARTA DOM KOMFORT możesz też ubezpieczyć drzwi, okna, parapety, instalacje, piece grzewcze znajdujące się w domu lub lokalu w trakcie inwestycji od kradzieży z włamaniem lub rabunku.

Kalkulator OC/AC

Już teraz oblicz składkę w minutę

Oblicz

Zgłoś szkodę on-line

Zgłoś szkodę majątkową lub życiową poprzez formularz internetowy

Zgłoś szkodę

Znajdź agenta

Wyszukaj Agenta Warty w Twojej bliskiej okolicy

Szukaj