Ty i Twoi bliscy

OC w życiu prywatnym to specjalny pakiet dla szukających kompleksowej ochrony. Dlatego oprócz szerokiej ochrony na terenie RP, jesteśmy gotowi również ubezpieczać klientów na wypadek szkód wyrządzony za granicą, nawet w USA i Kanadzie. Mamy też  wiele innych specjalnych opcji rozszerzających zakres ochrony. 

 

Dla kogo?

 

Dla każdego, kto chce mieć możliwość dopasowania ubezpieczenia do swoich potrzeb.

 

Dlaczego warto?

 

Dzięki elastycznie kształtowanemu zakresowi polisy klienci mogą płacić tylko za te opcje które są im potrzebne. W zależności od potrzeb możesz wybierać między zakresem OC w życiu prywatnym, określonym w ogólnych warunkach ubezpieczenia Warta Dom Plus lub Warta Dom Komfort Plus.

 

Dlatego nasze ubezpieczenie OC w życiu prywatnym może obejmować:

  • tylko terytorium RP lub dodatkowo zagranicę z wyłączeniem USA i Kanady – w Warta Dom Plus
  • terytorium RP i zagranicę z wyłączeniem USA i Kanady z możliwością rozszerzenie zakresu ochrony o te dwa kraje - w Warta Dom Komfort Plus.

 

W zależności od zakresu terytorialnego klient może potrzebować niższej lub wyższej sumy ubezpieczenia. Dlatego ma możliwość wyboru jej wysokości – do 200 tys. zł w ramach Warta Dom Plus, i aż do 1 mln zł w ramach Warta Dom Komfort Plus.

 

Dodatkowo mamy też specjalne opcje dla:

  • najemców  nieruchomości (zarówno w Warta Dom Plus jak i Warta Dom Komfort Plus),
  • użytkowników sprzętu pływającego dla własnego użytku, osób używających konia do celów rekreacyjnych, czy posiadaczy broni, a także osób korzystających z mienia powierzonego ( wyłącznie w Warta Dom Komfort Plus.