Życie

Dlaczego warto ubezpieczyć się po 55 roku życia?

Dla każdego z nas rodzina jest ważna. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę, na jakie ryzyko narażamy siebie i naszych najbliższych w sytuacjach, gdy stykamy się z przykrymi niespodziankami losu. Jak możemy się przed tym zabezpieczyć? Podpowiadamy.
 

Mężczyzna i kobieta przytulający się nad morzem, ubezpieczeni na życie w Warcie 

Zadbaj o siebie z Polisą w wariancie Dla Ciebie 55 Plus – Życie

Gdy przykładowo podczas jazdy samochodem będziesz uczestnikiem wypadku, który odbije się na Twoim zdrowiu i wskutek tego będziesz potrzebował hospitalizacji, wtedy z pomocą przyjdzie ubezpieczenie na życie Warta dla Ciebie i Rodziny z możliwością wybrania wariantu - Dla Ciebie 55 Plus – Życie, który jest skierowany do osób od 55 do nieukończonego 80 roku życia. To ważne, by mieć takie zabezpieczenie, które pozwoli rozwiązać trudne sytuacje bez obciążania Ciebie i Twoich bliskich.  


Ubezpieczenie na życie 

Odpowiednio dobrane ubezpieczenie zapewnia wsparcie i zorganizowanie usług takich jak:

  • Konsultacje telefoniczne z lekarzem pierwszego kontaktu,
  • Wizytę lekarską lub pielęgniarki,
  • Konsultacje u laryngologa,
  • Dostawę leków
  • Teleopiekę kardiologiczną,
  • Opiekę nad zwierzętami,
  • Zakup aparatu słuchowego,
  • Transport medyczny: do placówki medycznej, z placówki medycznej do innej placówki medycznej, z placówki medycznej do miejsca zamieszkania,
  • Opieka domowa po hospitalizacji,
  • Zakup lub wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego.

Warto pamiętać, że ubezpieczenie w zakresie wariantu Dla Ciebie 55 Plus - Życie można zawrzeć nie później niż do (nieukończonego) 80 roku życia, ale z możliwością przedłużenia ochrony ubezpieczeniowej po skończeniu 80 roku życia.
 

Ile kosztuje ubezpieczenie na życie?

Składki za ubezpieczenia nie są wysokie i zależą od wybranego wariantu, a polisę możesz kupić zdalnie, bez wychodzenia z domu. Wystarczy zamówić rozmowę z naszym Agentem, który poda Ci dokładną kwotę Twojej stawki oraz odpowie Ci na wszystkie dodatkowe pytania.
 

Komfort w cenie

Polisa na życie daje komfort, ponieważ zapewni wsparcie finansowe tym, którzy pozostali w trudnych chwilach. Pozwoli nie tylko zorganizować pogrzeb, ale również zapewni możliwość regulowania opłat za zmarłego w pierwszym okresie - zanim rozwiąże się umowy np. za prąd, gaz czy telewizje kablową, nie mówiąc o czynszu za mieszkanie. To duża pomoc, zwłaszcza w chwilach, w których o finansach nie chcemy myśleć.
 


Ubezpieczenie dla Ciebie i Rodziny

Jak oceniasz artykuł?
Poznaj ofertę ubezpieczenia na życie. Zamów rozmowę
To pole jest wymagane. Uzupełnij je.
Imię i nazwisko nie może być dłuższe niż 100 znaków.
Pole może zawierać wyłącznie litery.
To pole jest wymagane. Uzupełnij je.
Zły format kodu pocztowego.
To pole jest wymagane. Uzupełnij je.
Nieprawidłowy numer telefonu.

Administratorem danych osobowych jest TUiR „Warta” S.A. oraz TUnŻ „Warta” S.A. i będą one służyły do obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o zasadach przetwarzania kliknij tutaj

Polecane porady

Zobacz wszystkie porady