Samochód

Szybka dostawa samochodu zastępczego z ubezpieczenia OC w Warcie

Na satysfakcję klientów z likwidacji szkód wpływa wiele elementów – sprawność obsługi, przyjazne procesy, szybka i adekwatna wypłata odszkodowania, łatwy i miły kontakt oraz sprawna pomoc po wypadku. Warta od lat stara się być liderem w likwidacji szkód, działać szybko i skutecznie. Dowiedz się m.in. jak otrzymać samochód zastępczy w razie kolizji.

Kobieta w białej koszuli, która otrzymała samochód zastępczy z ubezpieczeniem OC w Warcie 

Z artykułu dowiesz się:

•  Samochód zastępczy z ubezpieczenia OC - oczekiwania kierowców. 

•  Organizacja samochodu zastępczego - jak działa w Warcie?

•  Ubezpieczenie OC w Warcie a BLS (Bezpośrednia Likwidacja Szkody).

Codziennie, co 26 sekund trafia do nas nowa sprawa klienta. Na każdą z nich szybko reagujemy i pomagamy klientom. Jest to niezwykle ważne w przypadku każdej szkody

– a szczególnie tej dotyczącej samochodów. To środek transportu dla rodziny, ale dla wielu klientów też narzędzie pracy. W samym tylko 2019 roku, naprawiliśmy w naszych warsztatach współpracujących 270 tysięcy samochodów!

 

Samochód zastępczy z ubezpieczenia OC - oczekiwania kierowców 

Jak wynika z sondażu zrealizowanego przez instytut MillwardBrown na zlecenie Warty w przypadku szkody i unieruchomienia pojazdu kierowcy oczekują realnej pomocy.

Aż 56% badanych jako jedną z trzech najważniejszych form wsparcia po wypadku wymienia usługę organizacji wynajmu samochodu zastępczego (obok zorganizowania holowania i wskazania warsztatu, w którym można naprawić auto). 

 

Organizacja samochodu zastępczego, jak działa w Warcie?

Jeżeli miałeś kolizję, Warta zorganizuje dla Ciebie wynajem samochodu zastępczego .Poza tym, we własnym zakresie rozliczymy się ze współpracującą wypożyczalnią. 

Jako poszkodowany nie musisz angażować więc swojej gotówki, ani szukać na własną rękę wypożyczalni. To bardzo komfortowe rozwiązanie.

W 2019 r. wypożyczyliśmy ponad 52 tysiące aut!  Gdyby je ustawić jedno za drugim, utworzyłyby linię z Warszawy do Częstochowy.

Oczywiście standardem jest, że samochód zastępczy jest tej samej klasy do uszkodzonego pojazdu. Warta współpracuje z kilkoma sieciowymi wypożyczalniami samochodów więc z dostępnością auta zastępczego nie ma problemu.

Wypożyczalnie mają swoje lokalizacje w ponad 100 miejscach w całej Polsce i dysponują flotą około 10 000 pojazdów.

 

Ubezpieczenie  OC w Warcie a BLS (Bezpośrednia Likwidacja Szkody)

Po wdrożeniu systemu Bezpośredniej Likwidacji Szkód, poszkodowany klient, który wykupił OC w Warcie może zlikwidować szkodę. Nie musi kontaktować się nawet z ubezpieczycielem sprawcy, bo my zajmiemy się wszystkim, stosując nasze najlepsze standardy.

 

Jak oceniasz artykuł?
Ładowanie...
Kup online polisę OC/AC
PLs
To pole jest wymagane. Uzupełnij je.
Minimalna liczba znaków to 4.
Numer rejestracyjny jest błędny. Sprawdź numer rejestracyjny w dowodzie rejestracyjnym (pkt. A).
To pole jest wymagane. Uzupełnij je.

Polecane porady

Zobacz wszystkie porady