Ubezpieczenie NNW indywidualne

W razie nieszczęśliwego wypadku przydaje się ubezpieczenie NNW 

Zostaw numer – oddzwonimy

To pole jest wymagane. Uzupełnij je.
Imię i nazwisko nie może być dłuższe niż 100 znaków.
Pole może zawierać wyłącznie litery.
To pole jest wymagane. Uzupełnij je.
Zły format kodu pocztowego.
To pole jest wymagane. Uzupełnij je.
Nieprawidłowy numer telefonu.

Administratorem danych osobowych jest TUiR „Warta” S.A. oraz TUnŻ „Warta” S.A. i będą one służyły do obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o zasadach przetwarzania kliknij tutaj

Połączenie jest szyfrowane
Twoje dane są bezpieczne
W razie nieszczęśliwego wypadku przydaje się ubezpieczenie NNW 

Wsparcie finansowe i pomoc w razie nieszczęśliwego wypadku

Elastyczne ubezpieczenie Warta Twoje NNW, które łatwo dopasujesz do swoich potrzeb. Wypłacimy Ci pieniądze i zorganizujemy dodatkową pomoc, jeśli spotka Cię nieszczęśliwy wypadek i doznasz stałego uszczerbku na zdrowiu (np. złamanie ręki).

Aby objąć ochroną następstwa nieszczęśliwych wypadków, wybierz jeden z trzech pakietów:

Co zyskujesz

Wsparcie finansowe po wypadku

Otrzymasz odszkodowanie w przypadku stałego uszczerbku na zdrowiu. W przypadku śmierci pieniądze otrzymają Twoi bliscy.

Zabezpieczenie zawsze i wszędzie gdzie jesteś

Ubezpieczenie działa 24/7 i obejmuje nieszczęśliwe wypadki, które zdarzyły się zarówno w Polsce, jak i za granicą, podczas wykonywania pracy i w życiu prywatnym. Świadczenia i usługi są realizowane w Polsce.

Organizacja pomocy

Zorganizujemy i opłacimy usługi potrzebne po wypadku, takie jak: transport medyczny, wizytę pielęgniarki, dostawę sprzętu rehabilitacyjnego, opiekę domową po hospitalizacji, konsultację medyczną (infolinia), wizytę u psychologa, opiekę nad dziećmi i osobami niesamodzielnymi, opiekę nad psami i kotami.

Ochrona przy uprawianiu sportów

Ubezpieczenie obejmuje również wypadki, które zdarzyły się podczas amatorskiego i wyczynowego uprawiania większości sportów (np. podczas zawodów, treningów), a za dodatkową opłatą również podczas uprawiania sportów wysokiego ryzyka i zawodowego uprawiania sportu.

Co obejmuje ubezpieczenie Warta Twoje NNW pakiet dla Ciebie - przykłady

Czego nie obejmuje ubezpieczenie Warta Twoje NNW pakiet dla Ciebie - przykłady

Pełną listę zdarzeń i okoliczności, których nie obejmuje ochrona, znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Ubezpiecz się zdalnie

Skorzystaj z jeszcze szerszej ochrony

Opcja dodatkowa
Pakiet dla Ciebie możesz rozszerzyć o dodatkowe ryzyka:
 • zawał serca, udar mózgu,
 • wykonywanie pracy o zwiększonym ryzyku,
 • uprawianie sportów wysokiego ryzyka,
 • zawodowe uprawianie sportu,

Pakiet można również rozszerzyć o opcję zwiększenia świadczenia w przypadku stałego uszczerbku na zdrowiu z uwzględnieniem współczynnika progresji.

Może zainteresuje Cię również

Najczęściej zadawane pytania o ubezpieczenie Warta Twoje NNW - pakiet dla Ciebie

Na co zwracać uwagę przy wyborze ubezpieczenia NNW?

Przy wyborze ubezpieczenia NNW powinniśmy odpowiedzieć sobie na kilka pytań, np.:

Czy potrzebujemy ochrony dla siebie, czy dla całej rodziny? Warto zauważyć, że ubezpieczenie całej rodziny w ramach pakietu będzie tańsze niż kupowanie ubezpieczenia dla każdego oddzielnie.

Komu polecamy ubezpieczenie Warta Twoje NNW - pakiet dla Ciebie?

Ubezpieczenie Warta Twoje NNW - pakiet dla Ciebie  jest skierowane do osób aktywnych, w wieku do 67 lat, zamieszkujących na terytorium RP. Umowa może zostać zawarta na dowolny okres - maksymalnie 12 miesięcy. Ochroną są objęte zdarzenia, które będą miały miejsce w Polsce i za granicą, zaistniałe w życiu prywatnym, podczas podróży i podczas wykonywania pracy, 24 h/ dobę.

Co obejmuje zakres ochrony?

Przedmiotem ubezpieczenia są następstwa nieszczęśliwych wypadków zaistniałe w okresie ochrony, takie jak: stały uszczerbek na zdrowiu , śmierć osoby ubezpieczonej, naprawa lub nabycie przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych, a także przeszkolenie zawodowe inwalidów oraz zwrot kosztów dostosowania mieszkania po wypadku.

Zakres dodatkowy ochrony Warta Twoje NNW, w sytuacji zawarcia umowy na 12 miesięcy będzie obejmować: świadczenie z tytułu całkowitej niezdolności do pracy, zasiłek dzienny , koszty leczenia NNW w Polsce, prawo do uzyskania dziennego świadczenia szpitalnego, pokrycie kosztów operacji plastycznej (do 5 000 PLN), pokrycie kosztów rehabilitacji (do 1000 PLN).

Jakie usługi assistance są dostępne w pakiecie dla Ciebie?

W zakresie pakietu znajdują się:

 • transport medyczny,
 • wizyta pielęgniarki,
 • dostawa  sprzętu rehabilitacyjnego,
 • opieka domowa po hospitalizacji,
 • konsultacja medyczna (infolinia ),
 • wizyta u psychologa,
 • opieka nad dziećmi i osobami niesamodzielnymi,
 • opieka nad psami i kotami.

Limit kosztów assistance na zdarzenie, niezależnie od liczby świadczeń wynosi 10 000 zł. Usługi assistance dostępne są w przypadku umów zawieranych na 12 miesięcy. 

O jakie dodatkowe ryzyka można rozszerzyć ochronę w pakiecie dla Ciebie?

Pakiet można rozszerzyć o ryzyka:

 • zawał serca, udar mózgu,
 • wykonywanie pracy o zwiększonym ryzyku,
  - obejmuje wykonywanie przez Ubezpieczonego prac w przemyśle: wydobywczym, metalowym, maszynowym, budowniczym, stoczniowym, chemicznym, zbrojeniowym, paliwowym, hutniczym, energetycznym, drzewnym (w tym wycinka drzew), transportowym (transport ciężarowy pow. 3,5 t) oraz wszelkich prac na wysokości powyżej 5 metrów; niniejszą definicją objęci są również: pracownicy ochrony mienia i osób, straży pożarnej, konwojenci, policjanci, funkcjonariusze straży granicznej, saperzy i inne osoby zatrudnione przy materiałach wybuchowych, nurkowie, oblatywacze samolotów, akrobaci, kaskaderzy, treserzy dzikich zwierząt, ujeżdżacze i trenerzy koni wyścigowych, ratownicy górscy i wodni,
 • uprawianie sportów wysokiego ryzyka
  - obejmuje uprawianie przez Ubezpieczonego następujących sportów: akrobatyka, abseiling (zjazd na linie), baseball, bobsleje, boks, futbol amerykański, hokej na lodzie, jeździectwo, judo, kolarstwo szosowe i górskie, narciarstwo, piłka (ręczna, nożna, siatkowa, koszykowa), polo, podnoszenie ciężarów, rugby, saneczkarstwo, skoki do wody, snowboarding, spadochroniarstwo, speleologia, sporty/sztuki walki, sporty lotnicze, motorowe, motorowodne, wspinaczka górska przy użyciu specjalistycznego sprzętu lub bez asekuracji (bouldering), wspinaczka wysokogórska i lodowa, zapasy, żeglarstwo oceaniczne.
 • zawodowe uprawianie sportu,
  - tj. uprawianie sportu w taki sposób, w jaki świadczy się pracę lub usługi za wynagrodzeniem.

Dodatkowo pakiet można również rozszerzyć o opcję zwiększenia świadczenia w przypadku stałego uszczerbku na zdrowiu z uwzględnieniem współczynnika progresji.

Przydatne dokumenty

Zobacz, dlaczego wybrali nas inni

Krótki czas oczekiwania na infolinii, transport medyczny, zakup środków opatrunkowych… Hm, gdybym miał płacić za to wszystko ze swojej kieszeni, nie byłoby kolorowo.

Zbigniew z Głogowa

Konsultant poinformował nas, że oddzwoni w ciągu godziny. Oddzwonił już po 10 minutach z informacją, że przyjedzie do nas lekarz i że wizyta będzie bezkosztowa.

Grzegorz z Warszawy
 Złoty Laur Konsumenta 2023 - Warta wyróżniona w kategorii ubezpieczenia komunikacyjne i usługi assistance
Warta otrzymała prestiżowy tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi 2023

Nie zapewniamy, że powyższe opinie pochodzą od osób, które faktycznie korzystały lub nabyły ubezpieczenie.