Bezpieczeństwo to podstawa

Planując podróż kamperem należy pamiętać, że sami jesteśmy organizatorem wycieczki i w razie ewentualnych niespodzianek losu musimy sami zadbać o pomoc. Chodzi tu głównie o kwestie zdrowotne np. nagła choroba czy wypadek wymagający konsultacji lekarskiej.

Dlatego jeżeli wybierasz się w podróż kamperem, sprawdź ubezpieczenie Warta Travel,

Posiadając kod rabatowy, możesz je kupić online ze zniżką.

 

Dlaczego Warta Travel?

  1. COVID-19 – ubezpieczenie Warta Travel obejmuje koszty leczenia związane z nagłym zachorowaniem na COVID-19 zaistniałym w trakcie podróży. To nadal jest bardzo ważny element dla osób podróżujących po świecie.
  2. Pomoc medyczna bez angażowania Twoich pieniędzy jeśli posiadasz nasze ubezpieczenie, możesz skorzystać z pomocy medycznej w nagłych sytuacjach bez martwienia się o gotówkę, Warta organizuje usługę i rozliczy koszty.
  3. Cały świat – ochrona ubezpieczeniowa działa na terenie całego świata, nieważne więc dokąd się wybierzesz kamperem, cały czas będziesz „pod ochroną”.
  4. Szeroki zakres w podstawie bez dodatkowych opłat – szeroki zakres ubezpieczenia włączony jest do zakresu podstawowego ubezpieczenia bez konieczności rozszerzania umowy i opłaty dodatkowej składki: nie pobieramy dodatkowej opłaty (wynoszącej często na rynku 100 – 200%) za koszty leczenia następstw chorób przewlekłych.
  5. Nielimitowane koszty ratownictwa w górach, na lądzie i na wodzie.
  6. Praktyczna pomoc nawet do 1 000 000 zł w ramach pozostałych usług assistance np. doraźna pomoc medyczna, zastępczy kierowca, tłumacz.
  7. Sporty amatorskie w podstawie – większość sportów uprawianych amatorsko nie wymaga rozszerzenia umowy i opłacania dodatkowej składki np. kitesurfing, windsurfing, nurkowanie, jazda na skuterach wodnych, czy żeglarstwo morskie.

 

Praktyczne porady na dobry początek

Przez następne tygodnie zapraszamy Was do wspólnej podróży kamperem po wybranych krajach Europy. Będziemy Wam podpowiadać na co warto zwrócić uwagę w danym kraju, czy i gdzie warto się zatrzymać oraz jak wygląda sytuacja obostrzeń wynikających z pandemii.

Zanim jednak odwiedzimy wybrane miejsca, zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym materiałem, którym chcemy rozpocząć naszą podróż. Zebraliśmy dla Was kilka praktycznych porad przed pierwszą podróżą kamperem:

Kamperem przez Europę  część I – praktyczne porady.