Turystyczne

Kamperem przez Europę z Warta Travel – zapraszamy do podróży!

W ostatnim czasie podróże kamperem zyskały na popularności. Pandemia i wynikające z niej obostrzenia sprawiły, że Polacy, w obawie przed zarażeniem COVID-19, zaczęli szukać bezpiecznych podróży w małym  gronie, z dala od tłumu ludzi.  

Wakacje w kamperze z ubezpieczeniem podróżnym

Z tego artykułu dowiesz się: 

  • Na jaką pomoc możesz liczyć mając ubezpieczenie turystyczne 
  • Dlaczego karta EKUZ nie jest wystraczająca 
  • Czy ubezpieczenie pokrywa koszty leczenia na COVID-19

Oprócz pełnej walizki, planu zwiedzania i dobrego humoru, zabierz ze sobą ubezpieczenie turystyczne, które może okazać się bezcenne w trudnych sytuacjach. Kontuzje i wypadki, mogą przytrafić się zawsze - niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy. Przeczytaj nasz artykuł i przekonaj się dlaczego warto zabrać ze sobą ubezpieczenie Warta Travel.

 

Bezpieczeństwo to podstawa

Planując podróż kamperem należy pamiętać, że tak jak podczas każdej podróży może dojść do trudnych i nieprzewidzianych sytuacji. Warto wtedy posiadać dobre ubezpieczenie turystyczne z szerokim zakresem podstawowym,  uzupełnione o NNW, OC a także ochronę udziału własnego w wynajętym kamperze.

Wysokie sumy ubezpieczenia kosztów leczenia (nawet 2 000 000 zł) zagwarantują Ci pomoc w razie wypadku,  nagłego zachorowania, leczenia następstw chorób przewlekłych czy zachorowania na COVID-19, a ubezpieczenie udziału własnego w sytuacji uszkodzenia pojazdu (np. stłuczenia szyby, lusterka, zarysowania karoserii czy  uszkodzenia koła) pozwoli Ci uniknąć płacenia za te uszkodzenia z własnej kieszeni.  

 


Ubezpieczenie podróżne

Dlaczego ubezpieczenie Warta Travel?

Ubezpieczenie podróżne na wakacjach, powinno być obowiązkiem każdego turysty. Dzięki ubezpieczeniu, możesz otrzymać pomoc w niespodziewanych i przykrych sytuacjach. Jadąc na wakacje, nie zapomnij o tym, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa - szczególnie za granicą. 

 

Na jaką pomoc możesz liczyć mając ubezpieczenie turystyczne? 

 

  • COVID-19 ubezpieczenie Warta Travel obejmuje koszty leczenia związane z nagłym zachorowaniem na COVID-19 zaistniałym w trakcie podróży, a także koszty izolatorium i kwarantanny.  Pomimo zniesienia obostrzeń w niektórych krajach, zabezpieczenie w tym zakresie to  nadal bardzo ważny element dla osób podróżujących.
  •  Pomoc medyczna bez angażowania Twoich pieniędzy -  jeśli posiadasz nasze ubezpieczenie, możesz skorzystać z pomocy medycznej w nagłych sytuacjach., Warta organizuje usługę i w większości przypadków rozliczy koszty bezpośrednio z placówką medyczną..
  • Szeroki zakres w podstawie bez dodatkowych opłat – szeroki zakres podstawowy ubezpieczenia bez konieczności rozszerzania umowy i opłaty dodatkowej składki: np. nie pobieramy dodatkowej opłaty (wynoszącej często na rynku 100 – 200%) za koszty leczenia następstw chorób przewlekłych.
  • Nielimitowane koszty ratownictwa w górach, na lądzie i na wodzie.
  • Praktyczna pomoc nawet do 1 000 000 zł w ramach pozostałych usług assistance np. doraźna pomoc medyczna, zastępczy kierowca, telefoniczny tłumacz języka angielskiego w sprawach medycznych.
  • Sporty amatorskie w podstawie – większość sportów uprawianych amatorsko nie wymaga rozszerzenia umowy i opłacania dodatkowej składki np. kitesurfing, windsurfing, nurkowanie, jazda na skuterach wodnych, gra w siatkówkę plażową, jazda na quadach czy żeglarstwo morskie.

 


Ubezpieczenie turystyczne na wakacje

Praktyczne porady na dobry początek

Przez następne tygodnie zapraszamy Was do wspólnej podróży kamperem po wybranych krajach Europy. Będziemy Wam podpowiadać na co warto zwrócić uwagę w danym kraju oraz gdzie warto się zatrzymać.

 

Jak oceniasz artykuł?
Kup online polisę turystyczną
Dokąd się wybierasz?
Zaznacz kierunek podróży
Oblicz składkę

Polecane porady

Zobacz wszystkie porady