City Break – co to takiego?

City break to krótki wyjazd do jednego z europejskich lub polskich miast. To, gdzie wyjedziesz na majówkę zależy od Twoich preferencji i upodobań. Można znaleźć mnóstwo europejskich miast, które idealnie nadają się na kilkudniowe zwiedzanie lub spędzić ten czas odpoczywając na łonie natury np. w Bieszczadach czy spacerując po wąwozach w Kazimierzu Dolnym.

To bez wątpienia świetny sposób na wykorzystanie wolnego czasu. Możesz pojechać w jedno miejsce organizując wyjazd na własną rękę lub zaliczyć objazdówkę z biurem podróży. Możliwości jest naprawdę wiele.
 

Dokąd wybrać się na weekendowy wyjazd  

To wszystko zależy od połączeń transportowych i celu Twojej podróży. Możesz wyjechać do dużych lub mniejszych miast w Polsce czy za granicą. Do najpopularniejszych kierunków należą miasta Europy Zachodniej i Południowej, a zwłaszcza słoneczny Rzym czy tętniąca życiem Barcelona. Dużym zainteresowaniem na majówkowy wyjazd cieszy się również: Budapeszt, Lizbona, Paryż i Berlin.

Jeśli jednak nie chcesz spędzić wielu godzin w samolocie lub aucie, zastanów się nad podróżą na terenie naszego kraju. Polska jest równie piękna i oferuje nam wiele atrakcyjnych miejsc. Bałtyk, Mazury i Góry, a może Podlasie? Każdy region w Polsce ma dużo do zaoferowania.