Praktyki w Warcie

Myślisz o rozpoczęciu swojej ścieżki zawodowej? Interesuje Cię aktuariat, ocena ryzyka, likwidacja szkód? A może rozwój produktów, obsługa operacji ubezpieczeniowych, sprzedaż lub wsparcie sprzedaży? Chcesz się sprawdzić w obszarze księgowości i rachunkowości, kontrolingu, windykacji, audytu, compliance lub prawnym? A może spróbować swoich sił w zarządzaniu projektami, IT, HR, marketingu i PR? Dołącz do nas!

 

 

Kogo szukamy?

W czasie wakacji WARTA proponuje różnorodne miejsca praktyk dla studentów ostatnich lat studiów i absolwentów w centrali firmy w Warszawie, jak i w placówkach w całej Polsce.

2 miesięczny Program Praktyk Wakacyjnych w lipcu i sierpniu

W Warcie pamiętamy, aby zostawić przestrzeń na wakacje.

Wynagrodzenie za praktykę

Ty dla nas pracujesz, my wynagradzamy Twoją pracę.

Możliwość wyboru preferowanego obszaru do odbycia praktyki

Aplikujesz na ofertę praktyk w konkretnym dziale Warty.

Merytoryczne i ambitne zadania

Zdobędziesz specjalistyczną wiedzą i sprawdzisz ją w praktyce u jednego z największych ubezpieczycieli w Polsce.

Krótki proces rekrutacyjny w którym uczestniczy Twój Opiekun Praktyk

Dowiesz się z kim będziesz współpracował podczas praktyk i jakie zadania przewidział dla Ciebie Twój mentor, który przez całe 2 miesiące będzie nad Tobą czuwał, służył radą, wiedzą, delegował zadania i dawał informację zwrotną.

Szkolenie adaptacyjne w centrali w Warszawie

Poznasz naszą organizację, innych uczestników Programu i może nawet naszego Prezesa Zarządu.

 

Jakie są nasze praktyki?

Polecane. I jesteśmy z tego dumni. Aż 100% naszych Praktykantów poleca Program Praktyk Wakacyjnych!


Lubisz pracować dobrej atmosferze?

To dobrze, bo my też. Na koniec każdego Programu Praktyk pytamy Was o Waszą ocenę i Wasze zdanie. Walor, który pojawiał się do tej pory w prawie każdej ankiecie ewaluacyjnej naszych praktykantów to PRZYJAZNA I INSPIRUJĄCA ATMOSFERA PRAKTYK


Chcesz po wakacjach kontynuować pracę u nas?

Najlepsi, którzy uzyskają najwyższe oceny na zakończenie praktyk mogą liczyć na przedłużenie współpracy. Po ostatnim Programie została z nami ponad połowa naszych praktykantów!


Kiedy rekrutujemy?

Rekrutacja do Programu Praktyk Wakacyjnych jest już otwarta! Znajdź swój sposób na praktyczne wakacje na https://www.warta.pl/oferty-pracy i wybierz idealną ofertę dla Ciebie. 


Chcesz o coś zapytać?

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, napisz do naszej Koordynatorki Praktyk Wakacyjnych na natalia.balcerzak@warta.pl