Warta Inwestycja

Zostaw numer – oddzwonimy

To pole jest wymagane. Uzupełnij je.
Imię i nazwisko nie może być dłuższe niż 100 znaków.
Pole może zawierać wyłącznie litery.
To pole jest wymagane. Uzupełnij je.
Zły format kodu pocztowego.
To pole jest wymagane. Uzupełnij je.
Nieprawidłowy numer telefonu.

Administratorem danych osobowych jest TUiR WARTA S.A. oraz TUnŻ WARTA S.A. i będą one służyły do obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o zasadach przetwarzania kliknij tutaj

Oddzwonimy, aby przedstawić Ci ofertę
Połączenie jest szyfrowane
Twoje dane są bezpieczne

Inwestycja w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe

Zabezpiecz swoją przyszłość i  zapewnij sobie wymarzoną emeryturę. Zainwestuj odłożoną sumę w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe. Wystarczy jednorazowa wpłata, dzięki czemu z oferty Warta Inwestycja możesz skorzystać nawet przy nieregularnych dochodach.

Co zyskujesz

Nie musisz wpłacać regularnie

Obowiązkowa jest tylko jednorazowa wpłata początkowa. Dodatkowe wpłaty są dobrowolne – można ich dokonywać w dowolnym czasie lub nie wpłacać w ogóle.

Wiele opcji inwestycyjnych

Masz do wyboru 10 zróżnicowanych funduszy, a wśród nich 4 gotowe strategie inwestycyjne. Możesz lokować pieniądze na rynku akcji, ale też rynkach bezpieczniejszych, czyli pieniężnym i obligacyjnym.

Sprawdź fundusze i plany

4 strategie inwestycyjne

Skorzystaj z 4 gotowych strategii inwestycyjnych - tzw. Planów inwestycyjnych zarządzanych przez naszych ekspertów. Plany są na bieżąco modyfikowane przez zarządzającego,
aby osiągnąć jak najlepsze wyniki. Każdy Plan charakteryzuje się innym potencjałem wzrostu oraz poziomem ryzyka inwestycyjnego.

Sprawdź dostępne Fundusze i Plany.

Wsparcie doświadczonych ekspertów

Twoimi środkami w Warcie zarządzają profesjonaliści – rynkowi eksperci z ogromnym doświadczeniem. Dzięki ich wsparciu zbudujesz własną, bezpieczną strategię inwestycyjną.

Poznaj naszych ekspertów

Proste i bezpłatne zarządzanie w internecie

WartaNet to portal, za pośrednictwem którego przelewasz środki między funduszami i zmieniasz procentowy podział składki. Operacje są bezpłatne.

Przejdź do WartaNet

Środki dostępne w każdym czasie

Całkowity lub częściowy wykup z polisy możliwy jest w każdym momencie. Weź pod uwagę, że taka operacja może wiązać się z dodatkowymi opłatami.

Minimum formalności i brak opodatkowania

W przypadku Twojej śmierci, Twoi bliscy unikają uciążliwych formalności związanych ze spadkiem, nie są także obciążeni podatkiem od spadków i darowizn.

Wizyta u lekarza nie jest potrzebna

Nie musisz dostarczać nam badań lekarskich oraz ankiety medycznej.

Co obejmuje ubezpieczenie Warta Inwestycja - przykłady

Czego nie obejmuje ubezpieczenie Warta Inwestycja - przykłady

Pełną listę zdarzeń i okoliczności, których nie obejmuje ochrona, znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Ubezpiecz się zdalnie

Najczęściej zadawane pytania o ubezpieczenie Warta Inwestycja

Komu polecamy ubezpieczenie Warta Inwestycja?

Brak konieczności dokonywania regularnych wpłat sprawia, że to idealne rozwiązanie dla osób mających nieregularne dochody np. prowadzących działalność gospodarczą.

Warta Inwestycja to oferta dla osób, które poszukują sposobu na efektywne oszczędzanie w funduszach i planach inwestycyjnych z myślą o zabezpieczeniu swojej przyszłości i realizacji marzeń na emeryturze.

Jaką ochronę gwarantuje ubezpieczenie Warta Inwestycja?

Umowa gwarantuje wypłatę w razie śmierci równą sumie ubezpieczenia na którą składa się wartość polisy (powiększona o wartość składek dodatkowych) i 500 zł.

Jeżeli śmierć spowodowana była wypadkiem komunikacyjnym świadczenie podstawowe zostanie powiększone o wartość 10% składki jednorazowej.

Kto może zawrzeć ubezpieczenie Warta Inwestycja?

Ubezpieczającym może być osoba fizyczna, która w momencie zawierania umowy nie ukończyła 80 lat, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadającą osobowości prawnej, ale ubezpieczonym tylko osoba fizyczna, której życie jest przedmiotem ubezpieczenia.

W momencie zawierania umowy ubezpieczony musi mieć ukończone 3 miesiące życia i nie może mieć ukończonych 80 lat.

W jakie fundusze można inwestować w ramach Warta Inwestycja?

Ubezpieczający ma do wyboru 6 funduszy i 4 plany inwestycyjne, różniące się strategią inwestowania. Szerokie spektrum inwestycyjne pozwala na wybór funduszy zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami w zakresie poziomu zysków oraz akceptowanego ryzyka inwestycyjnego.

Zobacz pełną listę dostępnych Funduszy i Planów.

Możesz też sprawdzić bieżące i historyczne notowania interesujących Cię Funduszy i Planów.

Jak można zmieniać Fundusze i Plany?

Swoja polisą można w łatwy sposób zarządzać online poprzez portal WartaNet, który dostępny jest 24h na dobę. Za pośrednictwem WartaNet, w dowolnym momencie można bezpłatnie zmienić alokację składki dodatkowej lub przenieść środki pomiędzy Funduszami i Planami.

Jak można opłacać składki w ubezpieczeniu Warta Inwestycja?

Składka opłacana jest jednorazowo. Minimalna wartość wpłaty to 10 000 zł

W dowolnym momencie można wpłacać dodatkowe kwoty (min. 1 000 zł)

Zobacz więcejZwiń

Przydatne dokumenty

Zobacz, dlaczego wybrali nas inni

Krótki czas oczekiwania na infolinii, transport medyczny, zakup środków opatrunkowych… Hm, gdybym miał płacić za to wszystko ze swojej kieszeni, nie byłoby kolorowo.

Zbigniew z Głogowa

Konsultant poinformował nas, że oddzwoni w ciągu godziny. Oddzwonił już po 10 minutach z informacją, że przyjedzie do nas lekarz i że wizyta będzie bezkosztowa.

Grzegorz z Warszawy
Gwiazda Jakości Obsługi 2021
Złoty Laur Konsumenta 2021