Życie

Ubezpieczenie dla mam - dlaczego warto je mieć?

Maj to miesiąc, w którym obchodzimy Dzień Matki. Pamiętajcie w tym czasie o swoich Mamach. Przypominamy, co Warta oferuje kobietom, z myślą o ich zabezpieczeniu na wypadek problemów ze zdrowiem.

Kobieta z dzieckiem w kuchni

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Dlaczego warto mieć ubezpieczenie na życie?
  • W jakis sytuacjach ubezpieczenie moze pomóc? 
  • Jakie ubezpieczenie warto zaoferować matkom?

Polisa na życie to zabezpieczenie finansowe na przyszłość w przypadku poważnej choroby zarówno matki, jak i jej najbliższych. Wszystko na jednej polisie z jedną składką. Na ubezpieczenie szczególnie warto zwrócić uwagę samodzielnym mamom, które często mogą liczyć tylko na siebie w losowych sytuacjach.

 

Kiedy może pomóc ubezpieczenie Warty?

Ubezpieczenie na życie posiada bardzo szeroki zakres ochrony. Nie jest to tylko wypłata po śmierci, z czym ubezpieczenie niestety często jest kojarzone. Dlatego, warto mieć świadomość, że ubezpieczenie na życie i zdrowie może okazać się bardzo pomocne w wielu innych trudnych sytuacjach życiowych, które mogą przydarzyć się każdemu.

 

 

Zdarzenie / umowa dodatkowa

Forma pomocy

 

Poważna choroba — w tym szeroki katalog poważnych zachorowań, obejmujący m.in. nowotwory typowe dla kobiet, np. piersi, jajników.

Wypłata świadczenia w wysokości wskazanej w umowie ubezpieczenia.

 

Operacja — wykaz operacji objętych ochroną wskazany jest w katalogu operacji. Typowe dla kobiet to np. rekonstrukcja piersi po amputacji, usunięcie macicy lub zrostów na macicy, usunięcie mięśniaków macicy.

Wypłata świadczenia w wysokości, która zależy od wybranej sumy ubezpieczenia oraz poziomu skomplikowania operacji (5 poziomów).

 

Pobyt w szpitalu — niezależnie od przyczyny, tj. z powodu choroby lub wypadku.

Wypłata w wysokości zależnej od sumy ubezpieczenia, jak również liczby dni pobytu. Wypłata już nawet za 1 dniowe pobyty.

 

Druga opinia medyczna — czyli możliwość konsultacji z lekarzami z zagranicznych placówek medycznych w przypadku poważnej choroby

Świadczenie w formie usługi, którą oferuje Warta. Klient otrzymuje opinię na piśmie ze wskazaniem m.in. możliwych form leczenia.

 

Leczenie za granicą — ważna opcja ubezpieczenia, która zapewnia klientowi możliwość leczenia za granicą w określonych przypadkach, bez konieczności angażowania swoich środków czy poszukiwania na własną rękę placówki medycznej.

Świadczenie w formie usługi. Warta organizuje cały proces leczenia w wybranej placówce medycznej za granicą, w tym zapewnia prywatnego asystenta.

 

Pomoc assistance — umowa dodatkowa, z szeroką listą świadczeń, w tym m.in. konsultacja z lekarzem, wizyta położnej po porodzie, trener fitness po porodzie lub wypadku.

Świadczenia w formie usług, zgodnie z wybranym pakietem, zakresem.Usługi są realizowane do określonych limitów, można z nich skorzystać także gdy zdarzenie dotyczy małżonka/partnera lub dzieci.

 

Dziecko w polisie

To, co ważne, w ramach jednej polisy, możesz ubezpieczyć także swoje dziecko. W ofercie ubezpieczenia możemy zaproponować m.in. gotowe pakiety z ochroną dla dziecka, w tym obejmujące takie zdarzenia jak poważna choroba, pobyt w szpitalu, uszczerbek. Ubezpieczenie dziecka na jednej polisie z mamą to doskonała alternatywa dla NNW szkolnego.
 

Jakie ubezpieczenie warto posiadać? 

Pomoc w razie problemów ze zdrowiem zapewnia każdy z naszych produktów, w różnych zakresach. W zależności od obszaru, który jest dla Ciebie najważniejszy oraz oczekiwań co do indywidualnego podejścia do warunków umowy, polecamy ubezpieczenie Warta Ochrona lub Warta dla Ciebie i Rodziny
 

 

Warta Ochrona

Warta dla Ciebie i Rodziny

 

Indywidualne warunki z możliwością ubezpieczenia na bardzo wysokie sumy

Gotowe warianty ubezpieczenie z szeroką listą zdarzeń objętych ochroną, ustalonymi składkami i sumami ubezpieczenia

 

W zakresie umowa dodatkowa Leczenie za Granicą

Atrakcyjny pakiet medyczny w każdym wariancie z szeroką listą usług, np. konsutlacja lekarska, rehabilitacja, transport medyczny

 

Możliwość ubezpieczenia dziecka (do 25 r.ż.) w pakiecie wypadkowym lub chorobowym, oraz poprzez wybór umów dodatkowych: leczenie dziecka za granicą oraz druga opinia medyczna

Ochrona także dla dziecka w wybranych wariantach

 

Atrakcyjny pakiet medyczny jako umowa dodatkowa

9 pakietów dodatkowych rozszerzających ochronę, w tym m.in. Druga opinia medyczna, Pakiet Zdrowie Plus, Pakiet Dziecko

Jak oceniasz artykuł?
Poznaj ofertę ubezpieczenia na życie. Zamów rozmowę
To pole jest wymagane. Uzupełnij je.
Imię i nazwisko nie może być dłuższe niż 100 znaków.
Pole może zawierać wyłącznie litery.
To pole jest wymagane. Uzupełnij je.
Zły format kodu pocztowego.
To pole jest wymagane. Uzupełnij je.
Nieprawidłowy numer telefonu.

Administratorem danych osobowych jest TUiR „Warta” S.A. oraz TUnŻ „Warta” S.A. i będą one służyły do obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o zasadach przetwarzania kliknij tutaj

Polecane porady

Zobacz wszystkie porady