Życie

Ubezpieczenie na życie dla taty - co warto o nim wiedzieć?

W czerwcu obchodzimy Dzień Ojca. Nie zapominajmy o nich. Zatroszczmy się o ich zdrowie i samopoczucie. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, co Warta oferuje mężczyznom, z myślą o ich zabezpieczeniu na wypadek problemów ze zdrowiem.

Rodzina nad morzem

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Ubezpieczenie na życie – dlaczego warto?
  • Dziecko w ramach jednej oplisy – co warto wiedzieć 
  • Jakie ubezpieczenie na życie wybrać?

Ubezpieczenie na życie – dlaczego warto?

Istnieje wiele powodów, dlaczego warto rozważyć ubezpieczenie na życie. Jednym z nich jest ochrona finansowa dla rodziny w przypadku śmierci. Wówczas, wypłacana jest suma ubezpieczenia, która może pomóc w pokryciu różnych kosztów, takich jak opłacenie codziennych wydatków czy edukacji dzieci. Dzięki temu rodzina nie musi martwić się o utrzymanie po stracie jednego z głównych źródeł dochodu.  Suma ubezpieczenia może pomóc w spłacie zobowiązań, co pozwoli uniknąć dodatkowego stresu i ciężaru dla bliskich. Na pomoc możesz liczyć m.in. podczas ciężkiej choroby czy operacji. A także: 
 

 

Zdarzenie / umowa dodatkowa

Forma pomocy

 

Poważna choroba — w tym szeroki katalog poważnych zachorowań, obejmujący m.in. nowotwory typowe dla mężczyzn, np. jąder.

Wypłata świadczenia w wysokości wskazanej w umowie ubezpieczenia.

 

Operacja — wykaz operacji objętych ochroną wskazany jest w katalogu operacji.

Wypłata świadczenia w wysokości, która zależy od wybranej sumy ubezpieczenia oraz poziomu skomplikowania operacji (5 poziomów).

 

Pobyt w szpitalu — niezależnie od przyczyny, tj. z powodu choroby lub wypadku.

Wypłata w wysokości zależnej od sumy ubezpieczenia, jak również liczby dni pobytu. Wypłata już nawet za 1 dniowe pobyty.

 

Druga opinia medyczna — czyli możliwość konsultacji z lekarzami z zagranicznych placówek medycznych w przypadku poważnej choroby

Świadczenie w formie usługi, którą oferuje Warta. Klient otrzymuje opinię na piśmie ze wskazaniem m.in. możliwych form leczenia.

 

Leczenie za granicą — ważna opcja ubezpieczenia, która zapewnia klientowi możliwość leczenia za granicą w określonych przypadkach, bez konieczności angażowania swoich środków czy poszukiwania na własną rękę placówki medycznej.

Świadczenie w formie usługi. Warta organizuje cały proces leczenia w wybranej placówce medycznej za granicą, w tym zapewnia prywatnego asystenta.

 

Pomoc assistance — umowa dodatkowa, z szeroką listą świadczeń, w tym m.in. konsultacja z lekarzem, trener po wypadku.

Świadczenia w formie usług, zgodnie z wybranym pakietem, zakresem.Usługi są realizowane do określonych limitów, można z nich skorzystać także gdy zdarzenie dotyczy małżonki/partnerki lub dzieci.

 

Warto jednak pamiętać, że każda sytuacja jest inna, dlatego przed podjęciem decyzji o ubezpieczeniu na życie, skontaktuj się z jednym z naszych Agentów, który będzie mógł dostosować polisę do indywidualnych potrzeb i okoliczności rodziny.
 

Dziecko w ramach jednej polisy 

W polisie, możesz ubezpieczyć także swoje dziecko. W ofercie ubezpieczenia proponujemy m.in. gotowe pakiety z ochroną dla dziecka, które obejmują takie zdarzenia jak poważna choroba, uszczerbek na zdrowiu czy pobyt w szpitalu. Ubezpieczenie dziecka na jednej polisie z tatą to doskonała alternatywa dla NNW szkolnego.

 

Jakie ubezpieczenie na życie wybrać?

Ochronę i pomoc w razie problemów zdrowotnych,  zapewnia każdy z naszych produktów, w różnych zakresach. Wszystko zależy od obszaru, który jest dla Ciebie najważniejszy oraz Twoich oczekiwań co do indywidualnego podejścia do warunków umowy. Polecamy Ubezpieczenie Warta dla Ciebie i Rodziny lub Warta Ochrona

 

 

Warta Ochrona

Warta dla Ciebie i Rodziny

 

Indywidualne warunki z możliwością ubezpieczenia na bardzo wysokie sumy

Gotowe warianty ubezpieczenie z szeroką listą zdarzeń objętych ochroną, ustalonymi składkami i sumami ubezpieczenia

 

W zakresie umowa dodatkowa Leczenie za Granicą

Atrakcyjny pakiet medyczny w każdym wariancie z szeroką listą usług, np. konsutlacja lekarska, rehabilitacja, transport medyczny

 

Możliwość ubezpieczenia dziecka (do 25 r.ż.) w pakiecie wypadkowym lub chorobowym, oraz poprzez wybór umów dodatkowych: leczenie dziecka za granicą oraz druga opinia medyczna

Ochrona także dla dziecka w wybranych wariantach

 

Atrakcyjny pakiet medyczny jako umowa dodatkowa

9 pakietów dodatkowych rozszerzających ochronę, w tym m.in. Druga opinia medyczna, Pakiet Zdrowie Plus, Pakiet Dziecko

Jak oceniasz artykuł?
Poznaj ofertę ubezpieczenia na życie. Zamów rozmowę
To pole jest wymagane. Uzupełnij je.
Imię i nazwisko nie może być dłuższe niż 100 znaków.
Pole może zawierać wyłącznie litery.
To pole jest wymagane. Uzupełnij je.
Zły format kodu pocztowego.
To pole jest wymagane. Uzupełnij je.
Nieprawidłowy numer telefonu.

Administratorem danych osobowych jest TUiR „Warta” S.A. oraz TUnŻ „Warta” S.A. i będą one służyły do obsługi zgłoszenia. Więcej informacji o zasadach przetwarzania kliknij tutaj

Polecane porady

Zobacz wszystkie porady