MATERIAŁ MARKETINGOWY

 

 

1.

Szybka pomoc na telefon w razie nagłych problemów ze zdrowiem

Dodatkowa umowa WARTA Assistance Medyczny gwarantuje szybką i fachową pomoc w razie wypadku, choroby czy trudnej sytuacji życiowej. W ramach usług assistance zorganizujemy i pokryjemy koszty: min. wizyty lekarza czy pielęgniarki, opieki w szpitalu i w domu w trakcie rehabilitacji itp. Co ważne z usługi można korzystać w dowolnym miejscu na terenie Polski np. w czasie wyjazdu na wakacje czy do rodziny.

2.

Szeroki zakres pomocy w ramach pakietu assistance

Korepetycje z wybranych przedmiotów u swojego nauczyciela czy opieka w domu po hospitalizacji – to tylko wybrane ze świadczeń składających się na pakiet assistance dodawany do NNW Szkolnego. WARTA nie tylko organizuje, ale też pokrywa koszty takich usług.

3.

Pieniądze w razie śmierci fundatora

Warta Posag gwarantuje, że w przypadku śmierci opiekuna, dziecko dostanie na koniec umowy ustaloną kwotę, bez względu na to, ile składek zostało opłaconych. W razie śmierci w nieszczęśliwym wypadku, może dodatkowo otrzymać określoną sumę ubezpieczenia.

4.

Dodatkowe zabezpieczenie w razie śmierci w nieszczęśliwym wypadku

W każdej polisie na życie masz zabezpieczenie na wypadek Twojej śmierci. W zależności od tego, jaki produkt wybierzesz, możesz dokupić dodatkowe zabezpieczenie najbliższych na wypadek Twojej śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku. W takiej sytuacji świadczenia z tytułu śmierci i śmierci w wyniku wypadku sumują się!