PORADNIK UBEZPIECZENIOWY

 

Poszukujesz porad na temat ubezpieczenia samochodu? Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem. Znajdź dokładnie to, czego szukasz.

Profesjonalne tablice rejestracyjne – ułatwienie dla branży motoryzacyjnej

Dzięki tablicom dealerskim możliwe jest rejestrowanie kilku pojazdów na jeden numer rejestracyjny. Jest to ułatwienie dla przedsiębiorców, którzy na co dzień zajmują się sprzedażą, produkcją lub testowaniem nowych samochodów.

Sprawdź

Szybka dostawa samochodu zastępczego z ubezpieczenia OC w Warcie

Na satysfakcję klientów z likwidacji szkód wpływa wiele elementów – sprawność obsługi, przyjazne procesy, szybka i adekwatna wypłata odszkodowania, łatwy i miły kontakt oraz sprawna pomoc po wypadku.

Sprawdź

Ubezpieczenie samochodu przy wyjeździe zagranicznym - co trzeba wiedzieć?

Jeśli jesteś miłośnikiem przemierzenia świata autem warto wiedzieć, że nie we wszystkich krajach wystarczy posiadanie polskiego ubezpieczenia OC. Sprawdź do jakich krajów potrzebujesz dodatkowego dokumentu jakim jest Zielona Karta.

Sprawdź

Ubezpieczenie AC dla samochodów zabytkowych

Rośnie rynek samochodów klasycznych. Szacuje się, że po polskich drogach jeździ ok. 50 tysięcy takich pojazdów. Rozwiązaniem jest ubezpieczenie Warta Klasyki, czyli ubezpieczenie autocasco dla takich aut.

Sprawdź

Ubezpieczenie OC a sprzedaż samochodu

Kupując lub sprzedając samochód używany musisz pamiętać o formalnościach. Jedną z nich jest kwestia ubezpieczenia OC. Prawa i obowiązki wynikające z zawartej umowy przechodzą na nowego właściciela, dotyczy to wyłącznie obowiązkowego OC

Sprawdź

Ubezpieczenie Assistance – co to jest?

Wyjeżdżając w podróż samochodem, musisz pamiętać o dobrym ubezpieczeniu, które ułatwi sprawne dotarcie do celu podróży. Sprawdź, czym jest ubezpieczenie Assistance, jaką pomoc zapewni Tobie i Twojej rodzinie.

Sprawdź

Kalkulator OC/AC

Już teraz oblicz składkę w minutę

Oblicz

Zgłoś szkodę on-line

Zgłoś szkodę majątkową lub życiową poprzez formularz internetowy

Zgłoś szkodę

Znajdź agenta

Wyszukaj Agenta Warty w Twojej bliskiej okolicy

Szukaj