Grupowe ubezpieczenie na życie dla pracowników dużych firm i korporacji

Grupa pracowników korporacji, których obejmuje grupowe ubezpieczenie na życie 

Dedykowane firmom zatrudniającym powyżej 50 osób, zainteresowanym dodatkowym zabezpieczeniem swoich pracowników.

Grupa pracowników korporacji, których obejmuje grupowe ubezpieczenie na życie 

Ubezpieczenie na życie dla pracowników firm zatrudniających ponad 50 osób

Warta Ekstrabiznes Plus to nowoczesne grupowe ubezpieczenie na życie, które oferujemy firmom zatrudniającym powyżej 50 osób, zainteresowanym dodatkowym zabezpieczeniem swoich pracowników. Pracodawca ma możliwość skorzystania z ulg podatkowych, a pracownicy mogą uzyskać szeroki zakres ochrony. Jeżeli interesuje Cię indywidualna (nie grupowa) polisa, sprawdź nasze ubezpieczenie na życie.

Co zyskujesz

Bogate doświadczenie w ubezpieczeniach dużych firm

Jesteśmy jednym z liderów rynku ubezpieczeń korporacyjnych. Na bieżąco wdrażamy najnowocześniejsze rozwiązania, dostosowane do specyfiki działalności klienta.

Indywidualne podejście dla dużego biznesu

Każdym klientem korporacyjnym opiekuje się konkretna osoba, która udziela odpowiedzi na pytania związane z umową.

Szeroki zakres ryzyk

Dostosowujemy zakres ochrony do zindywidualizowanych potrzeb klienta wynikających np.: ze specyfiki profilu zawodowego pracowników.

Ochrona pracownika i jego rodziny

Ochrona pracowników w wieku od 18 do 69 roku życia oraz bliskich osób pracownika – małżonka, partnera, pełnoletniego dziecko.

Obsługa online dla firmy i pracowników

Zapewniamy wygodny dostęp przez internetową aplikację dla zakładów pracy (AZP). Korzystasz z łatwiejszej obsługi i sprawnie załatwiasz kolejne sprawy.

Indywidualna kontynuacja ubezpieczenia

Pracownik po zakończeniu pracy w firmie może w szerokim zakresie korzystać z ochrony na warunkach określonych w umowie indywidualnego kontynuowania ubezpieczenia na życie.

Może zainteresuje Cię również:

Zapytaj Doradcę o dodatkowe opcje dla Twojej firmy.

Opcja dodatkowa
Aktywne dziecko

Pakiet obejmuje np. świadczenie z tytuły wypadku (także w szkole), w wyniku którego dziecko trafiło do szpitala lub doznało uszczerbku na zdrowiu.

Opcja dodatkowa
Zdrowie dziecka

Pakiet świadczeń, który obejmuje m.in. wypłatę za poważną chorobę dziecka, pobyt w szpitalu czy operację z powodu choroby.

Opcja dodatkowa
Aktywni

Pakiet dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Obejmuje świadczenia z tytuły np. trwałego uszczerbku na zdrowiu, operacji czy pobytu w szpitalu z powodu wypadku.

Opcja dodatkowa
Wypadek

Pakiet dla szczególnie narażonych pracowników. Zapewnia dodatkowe świadczenie np. w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu czy śmierci, do których dojdzie w wypadku, również komunikacyjnym, przy pracy.

Opcja dodatkowa
Pomoc w chorobie

Wsparcie finansowe np. w przypadku pobytu w szpitalu z powodu udaru mózgu, zawału serca lub wypadku. Pakiet zapewnia też pomoc po wypadku czy w razie nagłej choroby, np. organizację i pokrycie kosztów rehabilitacji, zdalny monitoring serca w przypadku problemów kardiologicznych.

Opcja dodatkowa
Warta Opieka

To pakiety, które umożliwiają uzyskanie pomocy w formie usług assistance medycznego. Organizujemy i pokrywamy koszty wskazanych w umowie usług. Pomoc przysługuje osobie ubezpieczonej w razie nagłego zachorowania lub wypadku, w którym dojdzie do obrażeń ciała.

Opcja dodatkowa
Telezdrowie

Pakiet zapewnia m.in. szybki dostęp do e-konsultacji bez zbędnego oczekiwania w kolejkach oraz brak limitów na e-konsultacje u lekarzy nawet 13 specjalizacji (w zależności od wybranego zakresu).

Przydatne dokumenty