Ubezpieczenie OC zawodowe

Ubezpieczenie OC zawodowego jest ważne dla architekta pracującego nad planem 

Ubezpieczamy zarówno przedstawicieli zawodów, w których OC jest obowiązkowe, jak też branż, w których taka polisa nie jest wymagana.

Ubezpieczenie OC zawodowego jest ważne dla architekta pracującego nad planem 

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla przedstawicieli różnych branż

Oferujemy ochronę zgodną z wymogami wyznaczonymi przez przepisy, ale również znacznie więcej. Możesz skorzystać także z tzw. ubezpieczeń nadwyżkowych, w których maksymalne odszkodowania i zakres ochrony jest o wiele szerszy niż minimum wyznaczone przez prawo.

Co zyskujesz

Umowy dobrowolne na świetnych warunkach

Jeśli minimum wymagane przez prawo to dla Ciebie za mało, możesz skorzystać z tzw. ubezpieczeń nadwyżkowych. Stałe i udane kontakty z zagranicznymi reasekuratorami pozwalają nam uzyskać dobre warunki umów.

Dostęp do szerokiej kadry specjalistów

Niezależnie od tego, gdzie prowadzisz swoją działalność, zapewniamy Ci pomoc i wsparcie specjalistów z naszych terenowych Makroregionów Korporacyjnych. W trudniejszych sprawach doradcy otrzymują wsparcie ekspertów z centrali.

Programy grupowe

Mamy duże doświadczenie w opracowywaniu programów grupowych dla grup zawodowych, np. dla firm audytorskich czy doradców podatkowych. Skontaktuj się z nami, aby skonsultować program dla swojej branży.

Nasze niezawodne doświadczenie

Jesteśmy jednym z liderów rynku ubezpieczeń dla firm i OC zawodowego. Od ponad 100 lat obsługujemy duże firmy z kraju i zagranicy.

Dobrowolne ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zawodowej

Obowiązkowe ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zawodowej

Najczęściej zadawane pytania o Ubezpieczenie OC zawodowe

Czym wyróżnia się Ubezpieczenie OC zawodowe w Warcie?

Warta jest jednym z liderów rynku ubezpieczeń OC dla grup zawodowych. Mamy też wieloletnie doświadczenia w opracowywaniu programów grupowych dla grup zawodowych.

Przydatne dokumenty