Dobre ubezpieczenia aut

Dla kogo?

 

Dla wszystkich firm, które mają przynajmniej 5 aut.

 

Dlaczego warto?

 

Ubezpieczenie w ramach programu flotowego pozwala na oszczędność:

 

  • pieniędzy – stawki za ubezpieczenie w tego typu programach są indywidualnie negocjowane i mogą być naprawdę atrakcyjne. Oczywiście jeśli Twoi pracownicy dbają o samochody!

 

Dodatkowo, standardowa polisa AC, już w zakresie podstawowym nie przewiduje żadnych udziałów własnych oraz wyklucza procentowe pomniejszenie wartości części z tytułu ich zużycia - co pomniejsza wysokość ewentualnego odszkodowania. Wypłacone odszkodowanie nie pomniejsza sumy ubezpieczenia auta, co oznacza, że po wypadku nie musisz dopłacać, żeby uzupełnić ten ubytek.

 

  • czasu – kwestię ubezpieczenia swoich aut załatwiasz raz w roku. Jeśli sprzedasz lub kupisz kolejne auto, dedykowany Opiekun Flotowy pomoże załatwić ci wszystkie formalności związane z zakończeniem umowy czy zawarciem kolejnej.
  • nerwów – nasze polisy AC są oparte o formułę all risk, czyli od wszystkich ryzyk. To oznacza, że odpowiadamy za wszystkie zdarzenia, które nie zostały wyraźnie wyłączone w umowie. Od strony prawnej taka formuła powoduje przeniesienie tzw. ciężaru dowodu na ubezpieczyciela. Ty zgłaszasz roszczenie, a towarzystwo chcąc odmówić wypłaty musi wyraźnie wskazać, który punkt warunków ubezpieczenia wyłącza jego odpowiedzialność.